Therabody Türkiye
Therabody Türkiye
Previous slide
Next slide

LİFE FİTNESS ACADEMY GLOBAL MASTER TRAİNER THERABODY MASTER EDUCATOR I TRX SENİOR COURSE INSTRUCTOR I TEAMICG MASTER TRAİNER

Can Bayık

KÜNYE

Nereli?

İzmir, Türkiye

Branş

Fitness

Therabody bir recovery efsanesi! En güçlü silahım.

– Can Bayık

Çocukluk döneminde hiperaktivite ve spora olan ilgimle başlayan kariyerim, 10 yıla aşkın bir süre, birden fazla Türkiye rekoru ile sürdürdüğüm Milli Takım uzun atlama sporculuğu ile devam etti. Sonrasında da profesyonel olarak eğitmenlik ve antrenörlük hayatım başladı.

15 yıllık antrenörlük deneyimimin yanı sıra; Master Trainer olarak Life Fitness, TRX, Therabody ve TeamICG gibi Dünya lideri markalar için eğitmenleri eğitmekteyim.

Durağanlığı sevmediğim için eğitmen eğiticiliğini haricinde bağımsız olarak sürdürdüğüm grup dersleri ve özel derslerle sakatlıkları önlemek veya atletik performanslarını iyileştirmek isteyenlere destek olmaktayım.

"Kendinize bir iyilik yapın ve hayatınıza en az bir Therabody cihazını alın. Özellikle antrenman sonrasında vücudunuzun ihtiyacı olan rahatlamayı sağlayarak, ağrısız bir dinlenme süreci geçirmenizi destekleyen bu cihazlar, hızlıca toparlanmanıza ve bir sonraki antrenmana hazır olmanıza yardımcı olacaktır."
- Can Bayık

Seçimi

DAHA FAZLA THERABODY SPORCUSU VE ELÇİSİNE

GÖZ ATMAK İÇİN

Theragun

Perküsif Terapi Cihazları

Wave Serisi

Titreşimli Silindirler

RecoveryAir

Kompresyon Sistemleri

SmartGoggles

Göz Masaj Maskesi

RecoveryTherm

Sıcak&Soğuk Giyilebilir Cihazlar

RecoveryPulse

Giyilebilir Kompresyon

PowerDot

Kas Stimülatörleri

TheraFace

Yüz Cihazları

TheraCup

İleri Seviye Kupa Terapisi