Therabody Türkiye
Therabody Türkiye
Previous slide
Next slide

Dr. Jason Wersland

Therabody’nin Kurucusunun Mesajı

Benim hikayem 2007 yılında geçirdiğim motorsiklet kazasından kaynaklanan kötü bir sakatlanmayla başladı. Buluşumun kaynağı ihtiyaçtı çünkü ağrılarımla başa çıkabilmek için bir şeyler yapmam gerekiyordu. İşte Theragun bu şekilde doğdu.

Theragun'ın Dünya'nın farklı yerlerindeki değişik kesimden insanlar üzerindeki inanılmaz etkisini görmek, gerçekten işe yarayan daha doğal çözümlere olan ihtiyacı kavramama ve daha iyi hissetme gücünü insanlara geri vermenin ne kadar önemli olduğunu anlamama yardımcı oldu.

Bir kayropraktik uzmanı olarak asıl işim her zaman, insanların yaşamaları gereken hayatı yaşayabilmeleri için kendilerini mümkün olan en iyi şekilde hissetmelerine yardımcı olmak olmuştur. Geriye dönüp baktığımda Theragun Perküsif Terapisi'nin daha büyük bir misyonun katalizörü olduğunu anlıyorum. Therabody'nin işe yarayan doğal çözümler sunmaya kararlı olduğunu söylemekten gurur duyuyorum.

Dünya'nın farklı yerlerindeki insanlardan Theragun'ın onlara nasıl yardımcı olduğunu duyuyorum ve şimdi en son yeniliklerimizin size nasıl yardımcı olacağını görmek için sabırsızlanıyorum. Sizlerin hikayelerini de duymayı çok isterim. Bana dilediğiniz zaman DJW@theragun.com adresinden ulaşabilirsiniz.

– Dr. J

Theragun

Perküsif Terapi Cihazları

Wave Serisi

Titreşimli Silindirler

RecoveryAir

Kompresyon Sistemleri

SmartGoggles

Göz Masaj Maskesi

RecoveryTherm

Sıcak&Soğuk Giyilebilir Cihazlar

RecoveryPulse

Giyilebilir Kompresyon

PowerDot

Kas Stimülatörleri

TheraFace

Yüz Cihazları

TheraCup

İleri Seviye Kupa Terapisi