Therabody Türkiye
Therabody Türkiye
Previous slide
Next slide

Therabody Distribütörü EKS Grup

1989 yılından beri dünyanın en önemli fitness markalarını Türkiye’ye getiren ve günümüzde de birçok tesise spor ekipmanları hizmeti sunan EKS grubun bir parçasıyız. EKS grubun sektöre ilkleri ve enleri kazandırma politikasından yola çıkarak Türkiye distribütörü olarak bünyesine dahil ettiği Therabody®; her bedenin ve zihnin daha iyi hareket etmesine olanak sağlayan sağlıklı yaşam teknolojisi sunmaktadır. Kişiselleştirilmiş gerçek zamanlı tedaviler için biyometriden yararlanan Therabody ürünlerine www.enfito.com‘dan ulaşabilir, güvenle alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Enfito

EKS bünyesinde yer alan Enfito, ‘alışverişin en fit hali’ni temsil eden bir e-ticaret platformudur. Enfito, bireysel kullanım amaçlı fitness ve wellness ürünlerini kullanıcılar ile buluşturur. Enfito, kaliteli fitness ürünlerini, üst düzey müşteri ilişkileri ve üst düzey servis hizmeti ile birleştirerek sektördeki ‘kaliteli fitness ve wellness’ boşluğunu doldurmak için harekete geçmiştir. Enfito, ’GOOD – BETTER – BEST’ ideolojisi ile belirli bir kalitenin üzerinde ürün çeşitliliği sunma amacı gütmektedir.

EKS, her biri segmentinde lider olan Life Fitness, Hammer Strength, TRX, Peak Pilates, Pavigym, Escape Fitness, ICG, First Degree Fitness ve Therabody markalarının Türkiye Distribütörüdür. Enfito, EKS’nin kendi markası olan EKSTRAIN’in yanı sıra ihtiyaca göre farklı markaların da satışını üstlenmektedir.

EKS Dış Ticaret

Tüm Türkiye’de yerel ve zincir otellerin, sağlık kulüplerinin, profesyonel spor kulüplerinin, şirket merkezlerinin, devlet kurumlarının, eğitim kurumlarının ve yerleşim merkezlerinin yanı sıra bağımsız tesislerin de ilk tercihi olmamız tesadüf değil. 1989’dan beri portföyümüzdeki markaların teknolojik açıdan gelişmiş, yenilikçi ve özenle tasarlanmış ürünleriyle fark yaratıyoruz. Sınıflarında lider, yüksek performanslı, uzun ömürlü ve üretimde en yüksek kalite standartlarını baz alan başta Life Fitness, Hammer Strength, Escape Fitness, Pavigym, Peak Pilates, TRX, First Degree Fitness ve Therabody olmak üzere her biri alanında lider 14 farklı marka ve 800 üzerinde model seçeneği ile ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Theragun

Perküsif Terapi Cihazları

Wave Serisi

Titreşimli Silindirler

RecoveryAir

Kompresyon Sistemleri

SmartGoggles

Göz Masaj Maskesi

RecoveryTherm

Sıcak&Soğuk Giyilebilir Cihazlar

RecoveryPulse

Giyilebilir Kompresyon

PowerDot

Kas Stimülatörleri

TheraFace

Yüz Cihazları

TheraCup

İleri Seviye Kupa Terapisi