Therabody Türkiye
Therabody Türkiye
Previous slide
Next slide

Garanti

Ürünlerimiz yurtdışında üretilmekte olup garanti şartları üretici firma tarafından belirlenmektedir. Bu kapsamda üretici tarafından belirlen limitli ürün garantilerimize; ürün, sıkça sorulan sorular ve daha fazlası sekmelerinden göz atın.

Bu Sınırlı Ürün Garantisi ("Sınırlı Garanti") aşağıda belirtilen Therabody ürünleri için geçerlidir ve Therabody, Inc. ve bağlı kuruluşları ("Therabody") tarafından yalnızca yetkili bir perakende satış ortağı aracılığıyla veya doğrudan Therabody'den satın alınan ürünler için bireysel alıcılara verilir. Therabody, Therabody markalı ürünlerin, aşağıda belirtilen süreler boyunca ("Garanti Süresi") Therabody'nin yayınlanmış kullanım kılavuzuna uygun olarak normal şekilde kullanıldığında malzeme ve işçilik açısından kusursuz olacağını garanti eder. Garanti Süresi, ürünün Therabody'den veya Therabody'nin yetkili perakende ortağından alıcıya teslim edildiği tarihte başlayacaktır. Uygun olmayan ürünlere ilişkin yerel tüketici kanunu hakları etkilenmez. Bir Therabody ürününü kullanan her alıcının aşağıda belirtilen Garanti Koşullarına tabi olmayı kabul ettiğini lütfen unutmayın. Herhangi bir garanti sorunu için, info@therabody.com.tr adresinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Tüm Sınırlı Garanti hizmetleri Therabody veya Therabody tarafından yetkilendirilmiş bir hizmet sağlayıcı tarafından resmileştirilmeli ve uygulanmalıdır.

Garanti İadeleri

Bu Sınırlı Garanti kapsamında Therabody cihazının veya bir parçasının değiştirilmesi için alıcının, herhangi bir ürünü garanti hizmeti kapsamında iade etmeden önce Therabody Müşteri Deneyimi Ekibi ile iletişime geçmesi gerekir. Therabody, başkaları tarafından gerçekleştirilen servis hizmetleri için alıcılara geri ödeme yapmayacaktır. Therabody tarafından aksi belirtilmediği sürece, ürün, orijinal ambalajında ​​veya Therabody tarafından belirlenen koruma seviyesine eşit düzeyde koruma sağlayan ambalajda, nakliye bedeli önceden ödenmiş olarak teslim edilmelidir. Lütfen tüm garanti iadelerinin doldurulmuş İade Yetki Formunu içermesi gerektiğini unutmayın. Therabody; garanti hizmetini almadan önce, alıcının satın alma kanıtı ayrıntılarını sunmasını, olası sorunların değerlendirilmesine yardımcı olmak üzere tasarlanmış soruları yanıtlamasını ve garanti hizmeti almak için Therabody prosedürlerini takip etmesini talep edebilir. Therabody, üründeki sorunun malzeme ve/veya işçilikten kaynaklanan bir üretim hatasından kaynaklanmadığını veya ürünün Therabody'ye düzgün şekilde iade edilmediğini veya başka bir şekilde garanti kapsamında değiştirmeye uygun olmadığını tespit ederse, satınalıcı ürünün iadesi için Therabody tarafından yapılan tüm masraflardan sorumlu olacaktır. Therabody, Therabody'nin garanti hizmeti sağlama yöntemini ve bir ürünün belirli bir hizmet yöntemini almaya uygunluğunu değiştirme hakkını saklı tutar. Garanti tarafından sunulan servis, hizmetin talep edildiği ülkede mevcut olan seçeneklerle sınırlı olacaktır. Servis seçenekleri, değiştirme olanağı ve yanıt süreleri ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Ürünün bulunduğu ülkede servise verilememesi durumunda nakliye ve taşıma masraflarından satınalıcı sorumlu olabilir. Satın almanın yapıldığı ülke dışındaki bir ülkede hizmet için, alıcı yürürlükteki tüm ithalat ve ihracat yasalarına ve düzenlemelerine uyacak ve tüm gümrük vergileri, KDV ve ve diğer ilgili vergiler ve harçlardan sorumlu olacaktır. Ürün için ProCare satın alındıysa; kapsam, süre ve hizmet koşulları bu Sınırlı Garantiye tabi olmadığından lütfen ProCare Hüküm ve Koşullarına bakın.

Garanti Süresi içerisinde bu Sınırlı Garanti uyarınca Therabody'ye bir talepte bulunulması halinde Therabody, ürünü performans ve güvenilirlik açısından yeniye eşdeğer yeni ve/veya önceden kullanılmış parçalardan oluşan aynı modelle değiştirecektir. Bu Sınırlı Garanti kapsamında sağlanan herhangi bir yedek ürünün rengi ve/veya kozmetik tasarımı orijinal üründen farklı olabilir ve herhangi bir orijinal gravür veya benzeri kişiselleştirme içermeyebilir. Therabody, üretimden kaldırılan herhangi bir ürünü benzer değer ve işleve sahip yeni bir ürünle değiştirme hakkını saklı tutar. Değiştirilen ürünün garantisi, orijinal ürünün kalan garanti süresi veya değiştirme tarihinden itibaren otuz (30) gün (hangisi daha uzunsa) geçerli olacaktır. Uluslararası servislerde Therabody, ürünleri yerel standartlara uygun benzer ürün ve parçalarla değiştirebilir.

Ürünlere Göre Garanti Ayrıntıları

 • Cihaz: 2 yıl sınırlı garanti
 • Cihaz: 2 yıl sınırlı garanti
 • Cihaz: 2 yıl sınırlı garanti
 • Cihaz: 2 yıl sınırlı garanti
 • Cihaz: 2 yıl sınırlı garanti
 • Cihaz: 2 yıl sınırlı garanti
 • Cihaz: 2 yıl sınırlı garanti
 • Cihaz: 2 yıl sınırlı garanti
 • Cihaz: 2 yıl sınırlı garanti
 • Cihaz: 2 yıl sınırlı garanti
 • Cihaz: 2 yıl sınırlı garanti
 • Cihaz: 2 yıl sınırlı garanti
 • Cihaz: 2 yıl sınırlı garanti
 • Cihaz: 2 yıl sınırlı garanti
 • Cihaz: 2 yıl sınırlı garanti
 • Cihaz: 2 yıl sınırlı garanti
 • Cihaz: 2 yıl sınırlı garanti

Kapsam Dışı Durumlar

Bu Sınırlı Garanti yalnızca normal kullanım sırasında malzeme veya işçilik kusurlarından kaynaklanan ürün sorunlarını kapsar. Sınırlı Garanti, aşağıdaki durumlarda ve bunlarla sınırlı olmamak üzere başka herhangi bir nedenden kaynaklanan sorunları kapsamaz: (i) arıza malzemedeki bir kusur nedeniyle meydana gelmediği sürece, çizikler, ezikler ve bağlantı noktalarındaki kırık plastik dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere kozmetik hasarlar veya işçilik; (ii) yangın, sıvı teması, vandalizm veya dış güçler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere yanlış kullanım veya suistimal, ihmal, kaza, sıvılardan kaynaklanan hasarlar; (iii) normal aşınma ve yıpranmadan veya ürünün normal yaşlanmasından kaynaklanan kusurlardan; (iv) ürünün herhangi bir şekilde değiştirilmesi; (v) yetkisiz aksesuarların eklenmesi de dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere, ürünün kullanım kılavuzunda veya ürüne ilişkin diğer belgelerde açıklanan ürünün amaçlanan amacı veya tasarımıyla tutarsız olan herhangi bir şekilde kullanmak; (vi) yetkisiz onarımlar veya değişiklikler; (vii) elektrik güç kaynağının uygunsuz kullanımı, güç kaybı, hat voltajındaki değişiklik, üreticinin ve önerilen bakımın sağlanmaması nedeniyle çalışan bir parçanın arızalanması veya hasar görmesi; (viii) üründen herhangi bir seri numarası çıkarılmış veya tahrif edilmişse; veya (ix) ürünün Therabody onarım tesisinde bulunduğu süre boyunca veya parça veya onarımın beklendiği süre boyunca kullanım kaybı veya Therabody’nin kontrolü dışında olan diğer koşullar.

Therabody, ürünün çalışmasının kesintisiz veya hatasız olacağını garanti etmez. Bu Sınırlı Garanti, “OLDUĞU GİBİ”, “Açık Kutu” veya benzer ibarelerle satılan Therabody ürünlerini ve sarf malzemelerini kapsamaz. Bu Sınırlı Garanti; açılmış, kullanılmış, onarılmış, yeniden paketlenmiş ve/veya yeniden kapatılmış ürünlerin satın alınmasını kapsamaz, buna – bunlarla sınırlı olmamak üzere – İnternet açık artırma sitelerinden ve/veya fazlalık veya toplu olarak satan satıcılar tarafından alınan ürünler de dahildir. Ekteki yazılım sınırlı garantisinde açıkça belirtilmediği sürece tüm yazılımlar “OLDUĞU GİBİ” sağlanır. Bir ürün veya parça değiştirildiğinde orijinal ürün Therabody’nin mülkiyetine geçer.

Tazminat Yollarının Sınırlanması

Therabody; Therabody satıcısı ve acentesi de dahil olmak veya bunlarla sınırlı olmamak üzere, hiç kimseye bu Sınırlı Garantide herhangi bir değişiklik, uzatma veya ekleme yapma yetkisi vermez. Herhangi bir şartın yasa dışı veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, geri kalan şartların yasallığı veya uygulanabilirliği etkilenmeyecek veya zarar görmeyecektir.

YASALARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE, BU SINIRLI GARANTİ VE ÖNERİLEN ÇÖZÜMLER MÜNHASIRDIR VE SÖZLÜ, YAZILI, YASAL, AÇIK VEYA ZIMNİ TÜM DİĞER GARANTİLERİN, ÇÖZÜMLERİN VE KOŞULLARIN YERİNE GEÇER. THERABODY; TİCARİ ELVERİŞLİLİK VE BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK GARANTİLERİ VE GİZLİ VEYA GÖRÜNMYEN KUSURLARA KARŞI GARANTİLER DE DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE, YASALARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE, TÜM YASAL VE ZIMNİ GARANTİLERİ REDDEDER. BU TÜR GARANTİLERİN REDDEDİLEMEZ OLUŞUNDAN DOLAYI, THERABODY BU GARANTİLERİN SÜRESİNİ VE ÇÖZÜMLERİNİ BU AÇIK GARANTİNİN VE BURADA AÇIKLANAN DEĞİŞTİRME HİZMETLERİNİN SÜRESİYLE SINIRLANDIRIR. BAZI EYALETLER (ÜLKELER VE İLLER), ZIMNİ GARANTİNİN (VEYA KOŞULUN) SÜRESİNE İLİŞKİN SINIRLAMALARA İZİN VERMEMEKTEDİR, BU NEDENLE YUKARIDA AÇIKLANAN SINIRLAMA GEÇERLİ OLMAYABİLİR. THERABODY, ÜRÜNÜN ÇALIŞMASININ KESİNTİSİZ VEYA HATASIZ OLACAĞINI GARANTİ ETMEZ.

BU SINIRLI GARANTİDE BELİRTİLENLER HARİÇ VE YASALARIN İZİN VERDİĞİ AZAMİ ÖLÇÜDE THERABODY; HERHANGİ BİR GARANTİ VEYA KOŞUL İHLALİNDEN VEYA BAŞKA HERHANGİ BİR YASAL TEORİ KAPSAMINDA, ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE, DOĞRUDAN, ÖZEL, ARIZİ VEYA SONUÇ OLARAK ORTAYA ÇIKAN; KULLANIM KAYBI, GELİR KAYBI, GERÇEK VEYA ÖNLENEN KÂR KAYBI (SÖZLEŞMELERDEN KÂR KAYBI DAHİL), İYİ NİYET KAYBI, İTİBAR KAYBI; VERİLERİN KAYBI, ZARAR GÖRMESİ, İHLAL EDİLMESİ VEYA BOZULMASI; VEYA EKİPMAN VE MALLARIN DEĞİŞTİRİLMESİ, THERABODY ÜRÜNÜNDE SAKLANAN VEYA KULLANILAN HERHANGİ BİR PROGRAM VEYA VERİLERİN KURTARILMASINA İLİŞKİN MALİYETLER VEYA ÜRÜNDE SAKLANAN BİLGİLERİN GİZLİLİĞİNİN KORUMA BAŞARISIZLIĞI DAHİL, NEDEN OLURSA OLSUN HERHANGİ BİR DOLAYLI VEYA SONUÇ OLARAK KAYIP VEYA HASARDAN KAYNAKLI ZARARLARDAN SORUMLU DEĞİLDİR. GEÇERLİ YASALARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE, THERABODY’NİN SORUMLULUĞU ÜRÜNÜN SATIN ALMA DEĞERİNDEN DAHA FAZLA OLMAYACAKTIR. BAZI EYALETLER (ÜLKELER VE İLLER) ARIZİ VEYA SONUÇ OLARAK ORTAYA ÇIKAN ZARARLARIN HARİÇ TUTULMASINA VEYA SINIRLANDIRILMASINA İZİN VERMEZ, BU NEDENLE YUKARIDAKİ SINIRLAMA VEYA HARİÇ TUTMA GEÇERLİ OLMAYABİLİR.

Bu Sınırlı Garanti hiçbir durumda, geçerli garanti süresi içerisinde kusurlu olduğu tespit edilen herhangi bir parça veya parçanın değiştirilmesinden fazlasını gerektirmeyecektir. Hiçbir geri ödeme yapılmayacaktır. Arızalı ürünler için yedek parça mevcut değilse Therabody, değiştirme yerine ürün değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Bu Sınırlı Garanti, ürünün üzerinde çalıştığı herhangi bir mobil cihaz veya hücresel ve/veya diğer ağ veya sistem için geçerli değildir. Bu nedenle Therabody, hücresel veya diğer ağ veya sistemin çalışması, kullanılabilirliği, kapsamı, hizmetleri veya aralığı konusunda bu garanti kapsamında herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir. Therabody, ürünün değiştirilmesi sırasında içerik veya verilerin kaybolması, hasar görmesi veya bozulmasından kaynaklanan hiçbir zarar veya kayıptan hiçbir koşulda açık veya zımni olarak sorumlu tutulamaz.

Son Güncelleme 1 Ağustos 2023

Theragun

Perküsif Terapi Cihazları

Wave Serisi

Titreşimli Silindirler

RecoveryAir

Kompresyon Sistemleri

SmartGoggles

Göz Masaj Maskesi

RecoveryTherm

Sıcak&Soğuk Giyilebilir Cihazlar

RecoveryPulse

Giyilebilir Kompresyon

PowerDot

Kas Stimülatörleri

TheraFace

Yüz Cihazları

TheraCup

İleri Seviye Kupa Terapisi