Therabody Türkiye
Therabody Türkiye
Previous slide
Next slide

RecoveryTherm Cube

Kompakt ve taşınabilir tasarımıyla, tek bir cihazda hedeflenen ağrı kesici için anında ısı, soğuk ve kontrast terapisi.

Karşınızda RecoveryTherm™ Cube
Yaralanmaları tedavi ettiği, ağrıyı hafiflettiği, iltihabı azalttığı ve kas ve eklem iyileşmesini en üst düzeye çıkardığı bilimsel olarak kanıtlanmış; anında soğuk, sıcak ve kontrast terapileri sunan kompakt, yeniden kullanılabilir bir cihaz. Tescilli Kriyotermal Teknolojisi™ ile güçlendirilen Cube’un önceden ayarlanmış basit tedavileri, vücudun herhangi bir yerinde etkili rahatlama ve iyileşme için bilimsel olarak optimize edilmiş sıcaklıklar ve süreler kullanır. Ayrıca, Cube giyilebilir, taşınabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her an rahatlama için kullanışlıdır.

Isı Terapisi:

 • Ağrıyı ve sertliği azaltır
 • Kas spazmlarını azaltır
 • Dolaşımı artırır


Soğuk Terapi:

 • Enflamasyon ve şişliği azaltır
 • Eklem, kas ve yumuşak doku ağrılarını hafifletir


Kontrast Terapisi:

 • Soğuk ve sıcak terapilerin faydalarını birleştirir
 • Eklem ve kas iyileşmesini en üst düzeye çıkarır

RecoveryTherm Cube

Soğut. Isıt. Küplen! Ağrıyı hafifletmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

İhtiyaç duyduğunuz her yerde etkili, özelleştirilebilir rahatlama

Tek bir düğmeye dokunarak yaralanmaları, ağrıları ve şişlikleri tedavi edin. Bilimsel olarak desteklenen sıcaklıklarda; anında soğuk, sıcak ve kontrast terapisi tek bir cihazda.

3 Basit Ön Ayarlı Uygulama

Dağınık, erimiş buzlu paketlerle vedalaşın. Cube'un soğuk terapisini kullanarak yaralanmaları tedavi edin ve inflamasyonu hızlıca hafifletin.

Yakıcı ısıtma pedlerine paydos! Kaslardaki günlük ağrı ve sertliklerden kronikleşmiş ağrılara kadar tüm gerginlikleri ve kas/eklem ağrılarını Cube'un ısı terapisi ile hafifletin; daha iyi hissedin.

Daha Akıllı İyileşme. Egzersiz sonrası etkili bir iyileşme için soğuk ve sıcak terapiler arasında hızlı şekilde kolayca geçiş yapın. Kontrast terapisi rahatlamanızı en üst düzeye çıkarmak için soğuk ve sıcak terapilerin faydalarını bir arada sunar.

Kriyotermal Teknoloji™ Farkı

Ne çok sıcak ne çok soğuk. Cube'un hassas ayarlı ve bilim destekli sıcaklıkları ve tedavi süreleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Soğuk terapi; 18 dakikalık bir seansta eklem, kas ve yumuşak doku ağrısını hafifletmeye yardımcı olmanın yanı sıra inflamasyon, şişme ve kas spazmlarını da azaltır. Ayrıca 8°C, 12°C veya 16°C'lik dereceler arasından sizin için en rahat hissettiren sıcaklığı seçebilirsiniz.

Isı terapisi, 24 dakikalık bir seansta; kas ve eklem ağrıları, sertlik ve zayıf kan dolaşımı ile mücadeleye yardımcı olur. 35°C, 39°C veya 43°C arasından size en uygun sıcaklığı seçin.

Kontrast terapi, 20 dakikalık bir seansta soğuk ve sıcağı bilinçli olarak birleştirerek egzersiz sonrası iyileşmeyi en üst düzeye çıkarmaya ve ağrıyı azaltmaya yardımcı olur. Önceden ayarlanmış sıcaklıkları (soğuk için 8°C ve sıcak için 43°C) uygulayabilir veya sıcaklıkları konfor seviyenize göre özelleştirebilirsiniz.

GIYILEBİLİR + TAŞINABİLİR

Her zaman, her yerde rahatlayın

Hedefe yönelik manuel bir tedavi tercih edin veya Cube'un rahat ayarlanabilir kayışları ile eller serbest olarak vücudun herhangi bir yerini tedavi edin.

KESİN + BİLİM DESTEKLİ

İyileşme sürecindeki tahminleri ortadan kaldırın

Cube, gerçek ve tutarlı sonuçlar sağlayan optimum sıcaklıklar ve tedavi süreleri kullanır.

KOLAY + ETKİLİ

Ayarla ve unut

Soğuk, sıcak ve kontrast olmak üzere 3 basit ön ayar arasından seçim yapın ve ardından bırakın Cube işini yapsın. Piyasadaki en hızlı ve en basit işlemdir.

Pakette Neler Var?
 • RecoveryTherm Cube Cihazı
 • Cube Askı Çerçevesi
 • Bir adet 60 cm kayış
 • Bir adet 100 cm kayış
 • USB-C şarj kablosu
 • FDA Onaylı Tip 2 Medikal Cihaz
 • Cryothermal™ Teknolojisi kullanılarak hassas, güvenli ve bilimsel olarak desteklenen sıcaklıklar
 • Eller serbest veya el tipi tasarım
 • Vücudun herhangi bir yerine takmak için ayarlanabilir kayışlar
 • Her biri birden fazla hassas sıcaklık ayarına sahip 3 ön ayar modu
  • Isı: 24 dakika (35 °C, 39 °C, 43 °C)
  • Soğuk: 18 dakika (16 °C, 12 °C, 8° C)
  • Kontrast tedavisi: 20 dakika (Soğuk: 8 °C, Sıcak: 43 °C)

Neler Dahil?

 • RecoveryTherm Cube Cihazı
 • Küp Askı Çerçevesi
 • Bir adet 50cm kayış
 • Bir adet 100cm kayış
 • USB-C şarj kablosu


Boyutu
Cihaz 113mm x 55mm x 78mm ölçülerindedir.
Kayışlı Kılıf ile 117mm x 55mm x 110mm ölçülerindedir.
Kısa kayış 50 cm ve uzun kayış 100 cm’dir.

Ağırlığı
450 g (Hepsi birlikte: Cihaz, Kılıf ve iki kayış)
345 g (Yalnızca Cihaz)
20 g (Kayış takmak için kılıf)
50 g (Uzun Kayış)
35 g (Kısa Kayış)

Batarya Süresi
Hem Sıcak hem de Soğuk için 120 dakika ve Kontrast için 60 dakikadır.

Malzeme
Cihazın gövdesi plastikten (PC+ABS) ve aktif alan alüminyumdan yapılmıştır. Kılıf plastik (PC+ABS) ve silikondan yapılmıştır. Kayışlar Neopren ve Velcro’dan yapılmıştır.

Garanti Süresi
2 yıl sınırlı garanti. Kapsam dışı durumlar hakkında bilgi almak için tıklayın.

Başlarken
Cihazı hedeflenen tedavi alanına güvenli bir şekilde yerleştirin ve cihazı açmak ve tedaviye başlamak için soğuk veya sıcak düğmesine uzun basın. Cihazı hedeflenen tedavi alanına yerleştirmek soğuk ve sıcak düğmelerini ulaşılamaz hale getiriyorsa, önce cihazı açın ve tedavinizi seçin.

Soğuk Terapi
Soğuk uygulamaya başlamak için soğuk (kar tanesi) düğmesine uzun basın. Soğuk uygulama başladığında soğuk düğmesi mavi renkte yanacaktır. Sıcaklık seçenekleri arasında geçiş yapmak için tedavi sırasında herhangi bir noktada soğuk düğmesine kısa basın: 1 LED ışık: 16 ℃ (61 ℉) (varsayılan), 2 LED ışık: 12 ℃ (54 ℉), 3 LED ışık: 8 ℃ (46 ℉). Tedavi 18 dakika boyunca devam edecektir.

Isı Terapisi
Sıcak işleme başlamak için sıcak (ısı dalgası) düğmesine uzun basın. Sıcak uygulama başladığında sıcak düğmesi turuncu renkte yanacaktır. Sıcaklık seçenekleri arasında geçiş yapmak için tedavi sırasında herhangi bir noktada sıcak düğmesine kısa basın: 1 LED ışık: 35 ℃ (95 ℉) (varsayılan), 2 LED ışık: 39 ℃ (102 ℉), 3 LED ışık: 43 ℃ (109 ℉). Tedavi 24 dakika boyunca devam edecektir.

Kontrast Tedavisi
Kontrast modu için hem soğuk hem de sıcak düğmelerine aynı anda uzun basın.
Kontrast tedavisi başladığında hem soğuk hem de sıcak düğmeleri yanacaktır.
Tedavi, beş dakika soğuk tedavide ve beş dakika sıcak tedavide geçirilerek ve bir kez tekrarlanarak 20 dakika boyunca devam edecektir.

Sıcaklık seçenekleri arasında geçiş yapmak için ilgili uygulama sırasında herhangi bir noktada soğuk veya sıcak düğmesine kısa süreli basın (Soğuk: 3 LED ışık: 8 ℃ (46 ℉) (varsayılan), 1 LED ışık: 16 ℃ (61 ℉), 2 LED ışık: 12 ℃ (54 ℉); Sıcak: 3 LED ışık: 43 ℃ (109 ℉) (varsayılan), 1 LED ışık: 35 ℃ (95 ℉), 2 LED ışık: 39 ℃ (102 ℉) Tedavi sıcaklığı değiştirildiğinde tedavi süreleri sıfırlanmaz. Sıcak ve soğuk tedavi arasında geçiş yapıldığında tedavi süreleri sıfırlanır. Tedavi tamamlandığında cihaz kapanacaktır. Cihazı kapatmak için soğuk veya sıcak düğmesine uzun basın.

RecoveryTherm Cube elde taşınan bir cihaz olarak kullanılabilir veya Cube Aakı Çevresi ve sağlanan kayışlar kullanılarak tedavi alanına güvenli bir şekilde sabitlenebilir. Faydaları en üst düzeye çıkarmak için cihazı doğrudan cilt üzerinde veya istenirse hafif giysiler aracılığıyla kullanın. Elde taşınan bir cihaz olarak kullanmak için, cihazı Therabody logosu dışarı bakacak şekilde amaçlanan tedavi alanına yerleştirin. Her iki tarafta önerilen düz kavrama alanını kullanarak cihazı kavrayın. Hava deliklerini kapatmayın veya cihazın üstüne koymayın. Cihazı tedavi alanında sabit tutarak veya nazikçe masaj yaparak kullanın.

RecoveryTherm Cube kullanımı hakkında daha fazla bilgi için lütfen Önlemler ve Kontrendikasyonlar sayfamıza bakın.

Buzla. Isıt. Küp küp doğra. Ağrı kesici hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Theragun

Perküsif Terapi Cihazları

Wave Serisi

Titreşimli Silindirler

RecoveryAir

Kompresyon Sistemleri

SmartGoggles

Göz Masaj Maskesi

RecoveryTherm

Sıcak&Soğuk Giyilebilir Cihazlar

RecoveryPulse

Giyilebilir Kompresyon

PowerDot

Kas Stimülatörleri

TheraFace

Yüz Cihazları

TheraCup

İleri Seviye Kupa Terapisi