Therabody Türkiye
Therabody Türkiye
Previous slide
Next slide

THERABODY UYGULAMASI

Sizin kadar dinamik bir sağlık rutini

Therabody uygulaması, gerçek zamanlı aktivite ve davranışlarınızdan topladığı verileri Apple Health ve Google Fit ile eşleştirerek, Bluetooth® özellikli cihazlarımızda çalıştırılabilecek rehberli, kişiselleştirilmiş sağlık rutinleri önerir.

Therabody Uygulaması'nı Keşfedin

Kişiselleştirilmiş İyileşme Rutinleri

Popüler Sağlık Uygulamaları ile Entegrasyon

Hızı Kontrol Edin ve Gücü Takip Edin

Bluetooth ile Cihaz Bağlantısı

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ İYİLEŞME RUTİNLERİ

Uzmanlar tarafından yaratıldı. Sizin için kişiselleştirildi.

Uygulama en çok kullandığınız günlük rutinlerinizi öğrenir ve Apple Health ve Google Fit gibi uygulamalarla eşleşerek gerçek zamanlı ihtiyaçlarınız için size özel iyileşme rutinleri önerir. Aktiviteleriniz, olası sakatlıklarınız ve genel rahatsızlıklarınız için kurucumuz Dr. Jason Wersland tarafından oluşturulan "Rutin Kütüphanesi"ni keşfedin.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ İYİLEŞME RUTİNLERİ

İlgi çekici bir rehberli deneyim

Tam olarak hangi kaslarınıza tedavi uygulamanız gerektiğini gösteren 3D modelimizle iyileşmenizi görsel hale getirin. Hatta doğru başlık ve kavrama önerilerinin yanı sıra, odaklandığınız kas gruplarının tedavisine yardımcı olacak vücudun ek bölgelerine ilişkin öneriler bile alabilirsiniz.

HIZ KONTROLÜ VE KUVVET ÖLÇER

Kontrol sizde

Sezgisel olarak tasarlanmış ve kullanımı kolay olan uygulamanın her özelliği basit bir parmak hareketiyle keşfedilebilir, böylece cihazınızı kullanırken uygulamayı da sorunsuz bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Dakikada 1750-2400 perküsyon arasında uygulanan kuvvet ve hız kontrolüne ilişkin geri bildirim sayesinde vücudunuzun en iyi hissettiği cihaz ayarını kolayca belirleyebilirsiniz.

Therabody uygulaması, hedeflerinize ve ihtiyaçlarınıza gerçek zamanlı olarak uyum sağlar ve sağlıklı yaşam yolculuğunuzun her adımında yanınızda olur. Akıll Perküsif Terapi™'nin gücü budur.

Uygulamadaki her rutin; Dr. Jason ve fizyoterapistler, eğitmenler ve sağlık uzmanlarından oluşan Eğitim ekibimiz tarafından kişisel olarak oluşturulmuştur. Dr. J aynı anda yalnızca tek bir yerde bulunabilse de, uygulama her kişi için en uygun zamanda onunla bir "özel randevu" olanağı sağlar.

Uygulamayı indirin. Olasılıkları keşfedin.

Theragun

Perküsif Terapi Cihazları

Wave Serisi

Titreşimli Silindirler

RecoveryAir

Kompresyon Sistemleri

SmartGoggles

Göz Masaj Maskesi

RecoveryTherm

Sıcak&Soğuk Giyilebilir Cihazlar

RecoveryPulse

Giyilebilir Kompresyon

PowerDot

Kas Stimülatörleri

TheraFace

Yüz Cihazları

TheraCup

İleri Seviye Kupa Terapisi