Therabody Türkiye
Therabody Türkiye
Previous slide
Next slide

PowerDot 2.0 Duo

İyileşme sürecindeki en akıllı kas stimülatörü

Bu güçlü kas stimülatörü, NMES ve TENS’in kanıtlanmış konseptlerini her yerde kullanabileceğiniz şık ve hafif bir kapsülde bir araya getirir. PowerDot uygulaması tarafından tamamen kontrol edilen bu cihaz,
yoğunluğunuzu ve ped yerleşiminizi yönlendirip özelleştirerek elektriksel kas stimülasyonunun tahminlerini ortadan kaldırır. Dünyanın en iyi sporcularından, fitness meraklılarına ve diğer tüm kullanıcılara kadar herkes tarafından güvenilmektedir.

  • Ağrıyı hafifletir
  • Kas iyileşmesini hızlandırır
  • Performansı artırır
  • Regl ağrılarını hafifletir

PowerDot 2.0 Duo

Kaslarınızı yeniden eğitin. Vücudunuzu şarj edin.

NEDEN POWERDOT?

Hedef odaklı kas stimülasyonu

Bir kas stimülasyonunun ped yerleşimi, yoğunluk seviyesi ve seans süresinin doğruluğu; güvenlik ve etkinlik açısından kritik öneme sahiptir. Bu nedenle akıllı uygulamamız; yorgunluk seviyesini, son aktiviteyi ve benzersiz ihtiyaçları akıllıca dikkate alarak sizin için en doğru kombinasyonu bulur.

Geri Plandaki Teknoloji: NMES ve TENS nedir?

PowerDot'un nöromüsküler elektrik stimülasyonu (NMES) ve transkutanöz elektriksel sinir stimülasyonu (TENS), kas kasılması oluşturmak ve ağrıyı geçici olarak hafifletmek için duyusal ve motor sinirlerinizi uyaran elektronik darbeler gönderir.

Duo'nun Gücü

Pedleri ikiye katlayın, gücü ikiye katlayın. PowerDot 2.0 ürünümüzün Duo sürümü, daha kapsamlı ve dinamik bir tedavi için hedef kas grubunuzun her iki tarafını aynı anda uyarmanıza olanak tanıyarak iyileşmeyi hızlandırır.

Akıllı kas stimülasyonunun güçlü faydaları

Performansı artırır

PowerDot bir antrenman simülasyonu yaratarak kasları yavaş ve hızlı kasılmalarla uyarır, bu sayede güç ve performansın iyileştirilmesine yardımcı olur.

TENS, ağrıyı geçici olarak hafifletmek ve vücudunuzun doğal ağrı kesicileri olan endorfinlerin salınmasına yardımcı olmak için duyusal sinirleri uyarır. NMES dolaşımı artırır, metabolik atıkların temizlenmesine yardımcı olur ve ağrıyı daha da azaltır.

PowerDot'un akıllı iyileşme programları, ağrıyı azaltmak ve kas performansını geri kazandırmak için TENS ve NMES'i bir araya getirerek birlikte çalışır. NMES kasları kasarak, iyileşme sürecini başlatmak için oksijenli, besin açısından zengin kanın dağıtımını artırır.

PowerDot'un akıllı Regl Ağrısı Giderme programı, adet kramplarından sırt ağrısına kadar TENS'i adet döngüsünün tamamı boyunca ağrının hafifletilmesine karşı güvenli ve etkili bir alternatif haline getirir.

Teknoloji ne kadar akıllı olursa, tedavi de o kadar güvenli ve etkili olur.

Günlük aktiviteleriniz, yakın zamanda tamamladığınız antrenmanlar ve ağrılı bölgeler veya ağrı ve tolerans eşiğiniz vb. doğrultusunda belirleyeceğiniz bir program yaratarak, tamamen size özel olacak kişiselleştirilmiş bir deneyim oluşturun.

Hassas ped yerleşimi. Yoğunluk seviyesi. Seans uzunluğu. Kapsamlı tedavi kütüphanemiz; ısınma, toparlanma veya sağlıklı yaşam rutininiz de dahil olmak üzere her adımda size rehberlik eder .

PowerDot uygulaması, aktiviteleriniz hakkında bilgi edinmek ve atletik performansınıza ve İyileşme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için kişisel olarak uyarlanmış programlar sağlamak adına favori fitness uygulamalarınızla eşleşir.

Antrenmanlarınızı takip edin, vücudunuzun programlara ve günlük aktivitelere nasıl tepki verdiğini izleyerek sağlıklı yaşam rutininizi güçlendirin.

BU SİZİN THERABODY'NİZ

Kendi yönteminizle iyileşin çünkü herkesin iyileşme yolculuğu özeldir.

PowerDot Temel Bilgileri

Yedek pedler ve kullanışlı şarj yuvası ile akıllı kas stimülatörünüzün yeni kullanım yollarını keşfedin, tedavinizi özelleştirin ve iyileşme sürecinizi devam ettirin.

  • 2 adet PowerDot pod
  • 1 set elektrot ped seti (2 dikdörtgen elektrot pedi, 4 yuvarlak elektrot pedi)
  • 2 adet kablo seti (10 cm ve 30 cm)
  • 2 adet mikro USB şarj kablosu
  • Koruyucu taşıma kılıfı

PowerDot Uno 2.0 Cihaz Ölçüleri
60.4 mm x 43.5 mm x 13.6 mm

Cihaz Ağırlığı
25 g (.025 kg)

Dikdörtgen Ped Ölçüleri
9 cm x 5 cm

Yuvarlak Ped Ölçüleri
2,1 çapında (5,5 cm çap)

Kablo Uzunluğu (Mavi Cihaz)
Setler 1 adet (15 cm) ve 1 adet (45 cm) kablo içerir.
Tek başlı kablo: 15 cm

Kablo Uzunluğu (Kırmızı veya Siyah Cihaz)
Setler 1 adet (10 cm) ve 1 adet (30 cm) kablo içerir.
Tek başlı kablo dahil değildir.

Garanti Süresi
2 yıl sınırlı garanti. Kapsam dışı durumlar hakkında bilgi almak için tıklayın.

Theragun

Perküsif Terapi Cihazları

Wave Serisi

Titreşimli Silindirler

RecoveryAir

Kompresyon Sistemleri

SmartGoggles

Göz Masaj Maskesi

RecoveryTherm

Sıcak&Soğuk Giyilebilir Cihazlar

RecoveryPulse

Giyilebilir Kompresyon

PowerDot

Kas Stimülatörleri

TheraFace

Yüz Cihazları

TheraCup

İleri Seviye Kupa Terapisi