Therabody Türkiye
Therabody Türkiye
Previous slide
Next slide

TİTREŞİMLİ SİLİNDİRLER

Wave Serisi

Üç farklı kullanım için benzersiz üç değişik tasarım. Akıllı bağlantı ve yenilikçi dalga dokusuyla yeni nesil roller'larımız güçlü titreşim ve basıncın vücudun özgün anatomik yapısıyla mükemmel bir uyum için olacak şekilde geliştirildiler.

İyileşmede ihtiyacınız olan çeşitlilik

Üç çok yönlü şekil vücudun benzersiz fizyolojisinin özel ihtiyaçlarını karşılarken, dokulu silikon daha etkili bir titreşim sağlamak için kas çalışmasına ek bir boyut katar. Günümüzün iyileşme ve toparlanma rutinlerinde ihtiyaç duyduğunuz ileri seviye roller deneyimi için buradayız.

Küresel şekli ve minimum yüzey alanı ile güçlü titreşimi ve basıncı ayaklar ve hip fleksörleri gibi belirli alanlara odaklar. QuietRoll Teknolojisi™ oluşan yankı sesini etkili bir şekilde engeller.

Konturlu yapısı, omurganın her iki tarafındaki sırt ve boyun kaslarını rahatça hedef alırken, omurganın kendisi üzerinde ekstra baskı oluşmasını önler.

5 titreşim ayarıyla güçlendirilmiş tam vücut roller deneyimi sunarken daha büyük kas gruplarına etki edebilmek adına yüzey alanını maksimuma çıkarır.

İyileşme ve yuvarlanma deneyiminde en ileri seviye

Kişiselleştirilebilir titreşim ayarları

Her Wave Serisi cihaz; ağrıyı gidermeye, gerginliği azaltmaya, hareket aralığını artırmaya ve mobiliteyi iyileştirmeye yardımcı olmak için manuel olarak veya Therabody uygulaması aracılığıyla konfor seviyenize göre ayarlanabilen çeşitli güçlü titreşim frekanslarına sahiptir.

Rolling deneyiminizin tam kontrolü için Wave Serisi cihazınızı Therabody uygulamasına bağlayın. Titreşim yoğunluğunu ayarlayın ve ihtiyaçlarınıza göre özel olarak uyarlanmış rehberli Wave Serisi iyileşme rutinlerini keşfedin.

Kas çalışması tamamen ihtiyaç duyulan bir alana çeşitli açılarda basınç uygulamakla ilgilidir. Wave Serisi; yenilikçi silikon dalga şeklindeki olukları sayesinde, kasa ek bir basınç uygularken aynı zamanda üstün çekiş kontrolü sağlaması bakımından benzersizdir.

Kurucumuz Dr. Jason Wersland bilim adamları ve mühendislerle birlikte çalışarak, her cihazın farklı ve benzersiz şeklini, ideal basınç açılarının vücudun belirli bölgelerine rahatça iletilmelerini sağlayacak şekilde tasarladı.

Theragun

Perküsif Terapi Cihazları

Wave Serisi

Titreşimli Silindirler

RecoveryAir

Kompresyon Sistemleri

SmartGoggles

Göz Masaj Maskesi

RecoveryTherm

Sıcak&Soğuk Giyilebilir Cihazlar

RecoveryPulse

Giyilebilir Kompresyon

PowerDot

Kas Stimülatörleri

TheraFace

Yüz Cihazları

TheraCup

İleri Seviye Kupa Terapisi