Therabody Türkiye
Therabody Türkiye
Previous slide
Next slide

RecoveryTherm

TERMAL TERAPİ

RecoveryTherm

RecoveryTherm

Cube

İhtiyacınız olan her yerde etkili, kişiselleştirilebilir rahatlama! Tek bir düğmeye dokunarak yaralanmaları, ağrıları ve şişlikleri tedavi edin. Bilimsel olarak desteklenen sıcaklıklarda anında soğuk, sıcak ve kontrast terapisi, hepsi tek bir cihazda.

3 Basit Ön Ayarlı Tedavi

Buz Gibi Soğuk Yaralanma Giderici. Dağınık, erimiş buzlu paketlerine elveda deyin. Cube'un soğuk terapisini kullanarak yaralanmaları tedavi edin ve iltihaplanmayı en kısa sürede giderin.

Günlük Ağrıları Yatıştırın. Günlük ağrı ve sertliklerden, kronik kas ve eklem ağrılarına kadar, Cube'un ısı terapisi ile kendinizi daha iyi hissedin. Artık eski usul haşlayıcı ısıtma pedlerine gerek yok.

Daha Akıllı Egzersiz Toparlanması. Her antrenmandan sonra hızlı ve etkili iyileşme için soğuk ve sıcak uygulamalar arasında sorunsuzca geçiş yapın. Kontrast terapisi, rahatlamanızı en üst düzeye çıkarmak için soğuk ve sıcak terapilerin faydalarını birleştirir.

Kriyotermal Teknoloji™ tarafından desteklenmektedir

Çok sıcak değil. Çok soğuk değil. Cube'un hassas, bilim destekli sıcaklıkları ve tedavi süreleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

GIYILEBİLİR + TAŞINABİLİR

Her zaman, her yerde rahatlayın

Hedefe yönelik bir hands-free (eller serbest) tedavisini tercih edin veya Cube'un rahat ayarlanabilir kayışları ile eller serbest olarak vücudunuzun herhangi bir bölgesini tedavi edin.

HASSAS + BİLİM DESTEKLİ

İyileşme sürecindeki tahminleri ortadan kaldırın

Cube, gerçek ve tutarlı sonuçlar sağlayan optimum sıcaklıklar ve işlem süreleri kullanır.

KOLAY + ETKİLİ

Ayarla ve unut

Soğuk, sıcak ve kontrast olmak üzere 3 basit ön ayar arasından seçim yapın ve ardından bırakın Cube işini yapsın. Piyasadaki en hızlı ve en basit işlemdir.

RecoveryTherm

Sıcak Titreşimli Sırt ve Bel Terapisi

Hepsi bir arada iyileşme.

Üç hızlı aktive olan ısı seviyesi, üç titreşim moduyla buluşur ve birlikte çalışarak karın ve sırt ağrılarında gelişmiş iyileşme sağlar.

Kişiselleştirilmiş ağrı kesici.

Özelleştirilebilir ısı ve titreşim seviyeleri, küçük kas incinmelerinden yaralanmalara, adet sancılarına, kronik bel ağrısına ve egzersiz sonrası iyileşmeye kadar her konuda yardımcı olur.

Yenilik, tasarımımızın dokusuna işlenmiştir.

Yenilikçi Karbon Fiber ağımız vücudunuzun etrafına tutarlı bir ısı dağıtırken, Germanyum kumaş sıcaklığı düzenlemeye, dolaşımı artırmaya ve vücudun doğal iyileşme sürecini geliştirmeye yardımcı olmak için doğal olarak uzak kızılötesi ışık yayar.

RecoveryTherm

Sıcak&Soğuk Titreşimli Diz Terapisi

Daha fazla rahatlama için kontrast terapisi.

RecoveryTherm™ Sıcak&Soğuk Titreşimli Diz Terapisi, iyileşmeyi optimize etmek için ısı, soğuk ve titreşimi sorunsuz bir şekilde birleştiren en gelişmiş cihazdır.

Hepsi bir arada diz iyileştirme.

Üç yerleşik tedavi programı, titreşim modu ve her bedene uyumlu tasarımıyla gelişmiş rahatlama sunar.

Daha fazla hassasiyet. Daha etkili sonuçlar.

İmzamız olan Kriyotermal Teknolojisi™ ile hızlı soğutma, ısıtma ve etkili kontrast tedavisi için termal alaşım ile cilt üzerinde doğrudan etki yaratır.

Uzak kızılötesi ışığın gücü, Tasarımımızın dokusuna işlenmiştir.

Uzak kızılötesi ışık yayan germanyum kumaş, sıcaklığı düzenlemeye, dolaşımı artırmaya ve vücudun doğal iyileşme sürecini geliştirmeye yardımcı olmak için kullanılıyor.

Cihazını Seçin

Theragun

Perküsif Terapi Cihazları

Wave Serisi

Titreşimli Silindirler

RecoveryAir

Kompresyon Sistemleri

SmartGoggles

Göz Masaj Maskesi

RecoveryTherm

Sıcak&Soğuk Giyilebilir Cihazlar

RecoveryPulse

Giyilebilir Kompresyon

PowerDot

Kas Stimülatörleri

TheraFace

Yüz Cihazları

TheraCup

İleri Seviye Kupa Terapisi