Therabody Türkiye
Therabody Türkiye
Previous slide
Next slide

Therabody, herkesin daha iyi yaşamayı hak ettiğine ve kendi kurallarıyla yaşamaları gerektiğine inanmaktadır.

Therabody misyonu, günlük sağlığınızı iyileştirmek için ihtiyaç duyduğunuz etkili doğal çözümleri size sunmaktadır. Sağlıklı yaşamı herkes için daha erişilebilir kılmak amacıyla; eğitim, inovasyon ve sağlıklı yaşam teknolojisi alanındaki on yılı aşkın liderliğini bir araya getirmiştir.

THERABODY YOLCULUĞU

İhtiyaçtan eyleme

ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME

İnovasyon Therabody'nin genlerinde var

Hasta geri bildirimleri ve Dr. J'nin kayropraktik uzmanlığı 10 yılı aşkın bir süre önce yüksek standartlar için çıtayı belirlemiştir. Bugün, ürünlerinin geliştirilmesi sürecinde Dünya'nın önde gelen fizik tedavi uzmanları, antrenörleri, mühendisler ve bilim adamları ile birlikte çalışmaktadır. İhtiyaçlarınız arttıkça Therabody yeniliklerini sürdürmeye devam edecektir.

EĞİTİM

Eğitimden gelen güç

Uzun yıllar boyunca gerçek sağlık ve zindelik rutinleri herkes için ulaşılabilir değildi. Bu nedenle eğitim Therabody'nin merkezindedir. İnsanların nasıl ve ne zaman kullanabileceklerini bilmedikleri bir çözüm, aslında gerçek bir çözüm olmaktan uzaktır. Therabody uygulaması, Therabody Üniversitesi ve podcast yayınlarıyla eğitime odaklanmanın bir parçası olup; hangi sağlıklı yaşam rutinlerinin, yöntemlerinin ve sistemlerinin sizin için işe yarayacağı konusunda farkındalığa varmanıza yardımcı olma amacıyla geliştirilmiştir.

"Theragun Perküsif Terapisi'ni insanların benim tedavilerim dışındaki zamanlarda kendilerini doğal bir yöntemle daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak için yarattım. Geriye dönüp baktığımda Theragun Perküsif Terapisi'nin daha büyük bir misyonun katalizörü olduğunu anlıyorum. Therabody'nin işe yarayan doğal çözümler sunmaya kararlı olduğunu söylemekten gurur duyuyorum."

Dr. Jason Wersland

Kurucu ve Chief Wellness Officer

Onlar tarafından ödüllendirilmiş. Sizin için tasarlanmıştır.

İnovasyona olan sonsuz bağlılığını, zorlu testlerle ve ihtiyacı olan kişilerden gelen doğrudan geri bildirimlerle birleştirmiştir. Sonuç mu? İnanmak için hissetmeniz gereken ödüllü yenilikler

Theragun

Perküsif Terapi Cihazları

Wave Serisi

Titreşimli Silindirler

RecoveryAir

Kompresyon Sistemleri

SmartGoggles

Göz Masaj Maskesi

RecoveryTherm

Sıcak&Soğuk Giyilebilir Cihazlar

RecoveryPulse

Giyilebilir Kompresyon

PowerDot

Kas Stimülatörleri

TheraFace

Yüz Cihazları

TheraCup

İleri Seviye Kupa Terapisi