Therabody Türkiye
Therabody Türkiye
Previous slide
Next slide

Wave Serisi için Sıkça Sorulan Sorular

Söz konusu Roller’lar olduğunda piyasada mümkün olan her boyut, şekil ve malzeme kombinasyonundan oluşan tasarımlar bulabilirsiniz. Wave Serisi; doğru sıklık, boyut, şekil ve titreşim yoğunluğunun vücut ağırlığınızın basıncını belirli bölgelere rahat ve etkili bir şekilde uygulandığından emin olmak için titizlikle gerçekleştirilen testten geçirildi. İyileşme alanında en gelişmiş foam roller olma özelliğine sahip olan Wave Serisi’ni diğerlerinden ayıran en önemli özellikler:

Kişiselleştirilmiş Titreşim Ayarları

Her Wave Serisi cihaz; ağrıyı gidermeye, gerginliği azaltmaya, hareket aralığını artırmaya ve hareketi iyileştirmeye yardımcı olmak için manuel olarak veya Therabody uygulaması aracılığıyla konfor seviyenize göre ayarlanabilen farklı güçlü titreşim frekanslarına sahiptir.

Akıllı bağlantı

Roller deneyiminizin tam kontrolü için Wave Serisi cihazınızı Therabody uygulamasına bağlayın. Titreşim yoğunluğunu ayarlayın ve ihtiyaçlarınıza göre özel olarak uyarlanmış, yönlendirilmiş Wave Serisi iyileşme rutinlerini keşfedin.

Yenilikçi Dalga Dokusu

Kas çalışması temelde ihtiyaç duyulan bir alana çeşitli açılarda basınç uygulamakla ilgilidir. Wave Serisi, yenilikçi dalga dokusunun kasa ek bir basınç boyutu katması ve aynı zamanda üstün çekiş kontrolü sağlaması açısından benzersizdir.

Bilimsel olarak tasarlanmış form

Wave Duo’nun benzersiz boyut ve şeklini Kurucumuz Dr. Jason Wersland özel olarak tasarladı. Bu hassas form sayesinde; iki yüksek nokta, omurganın ve boynun her iki tarafını da etkili bir şekilde hedef alırken içbükey merkez, omurga üzerindeki ekstra stresi önler.

Her ikisi de vücuda basınç ve titreşim uygulamak için güçlü seçenekler olsa da Wave Duo ve Wave Solo, vücudun belirli bölgeleri için farklı şekilde tedaviler sunar.

Wave Duo, sırt ve üst gövde gibi alanların kıvrımlarına göre özel olarak tasarlanmış konturlu bir şekil sunar. Konturlu yapısı bir kas grubunun her iki tarafına da etki ettiğinden, benzersiz bir full body roll deneyimi için de kullanılabilir. Wave Duo, 5 güçlü titreşim frekansına sahiptir.

Wave Solo, odaklanılan alanlar için, tam olarak belirlenmiş çok hassas titreşim sunar. İster vücut ağırlığınızı yere vererek hip flexor kaslarınızı zorlayın, ister cihazı hamstring kasınızın altına konumlandırarak oturun, ihtiyaç duyulan bölgelere ekstra baskı uygulamak için Wave Solo’yu kullanmanın pek çok yolu vardır. Wave Solo, dış yüzeylerdeki ekoyu etkili bir şekilde sessizleştiren ve tüm bu güçlü titreşimi vücudunuza geri yönlendiren bir QuietRoll Teknolojisi sunar. Wave Solo 3 güçlü titreşim frekansına sahiptir.

Wave Serimiz tamamen çok yönlülükle ilgilidir ve ihtiyaçlarınız değiştikçe sizin için doğru çözüm kombinasyonunu bulmanıza yardımcı olur.

Evet! Wave Serisi cihazlar Theragun perküsif terapi rutininizin güçlü bir tamamlayıcısı olabilir. Vücudunuz, vücut ağırlığından gelen o ekstra basınca ihtiyaç duyduğunu hissettiğinde, Wave Serisi cihazlar iyileşme rutininizi tamamlamak için size destek olacaktır. Söz konusu sizin için etkili olacak iyileşme çözümlerinin birleşimini bulmak olduğunda asıl ihtiyacınız olan çok yönlülüktür. İhtiyaçlarınız artarken iyileşme rutininizleriniz de gelişmelidir.

Wave Duo’nuzun hızını ayarlamak için bu kolay adımları uygulayın.

1. Wave Duo’yu açmak için güç düğmesini 1-2 saniye boyunca sıkıca basılı tutun.

2. Hızı artırmak için ana düğmeye basın. En yüksek hızdan sonra düğmeye tekrar basıldığında Wave Duo en düşük hıza geri dönecektir.

3. Cihazı tedavi gerektiren alanının altına yerleştirerek ihtiyacınız olan basıncı hafiften ortaya doğru kademeli olarak uygulayın.

4. Wave Duo’yu kapatmak için, cihaz kapanana kadar güç düğmesini basılı tutun.

Wave Duo’nuzu şarj etmek için bu kolay adımları uygulayın.

1. Wave Duo USB-C özelliklidir. Cihazınızı şarj etmek için kablonuzu tercih ettiğiniz USB adaptörünüze takın. Wave Duo, hızlı şarj özelliğine sahiptir ve daha hızlı bir şarj deneyimi için doğrudan USB-C şarj cihazı (ayrı olarak satılır) aracılığıyla şarj edilebilir.

2. Cihaz tamamen şarj olana kadar güç düğmesindeki LED ışığı yanıp sönecektir.

3. Güç düğmesindeki LED ışığı sürekli yeşil yandığında şarj işlemi tamamlanmıştır.

4. Cihaz açıkken güç düğmesinin LED ışığı üzerinde pil seviyesi sürekli olarak görüntülenir. Cihaz kapalıyken pil seviyesini görüntülemek için güç düğmesine kısaca basın; LED pil ışığı pil seviyesini göstermek üzere yanıp sönecektir.

Wave Solo’nuzun hızını ayarlamak için bu kolay adımları uygulayın.

1. Wave Solo’yu açmak için güç düğmesini 1-2 saniye boyunca sıkıca basılı tutun.

2. Hızı artırmak için ana düğmeye basın. En yüksek hızdan sonra düğmeye tekrar basıldığında Wave Solo en düşük hıza geri dönecektir.

3. Cihazı tedavi gerektiren alanının altına yerleştirerek ihtiyacınız olan basıncı hafiften ortaya doğru kademeli olarak uygulayın.

4. Wave Solo’yu kapatmak için cihaz kapanana kadar güç düğmesini basılı tutun.

  1. Wave Duo USB-C özelliklidir. Cihazınızı şarj etmek için kablonuzu tercih ettiğiniz USB adaptörünüze takın.
  2. Cihaz tamamen şarj olana kadar güç düğmesindeki LED ışığı yanıp sönecektir.
  3. Güç düğmesindeki LED ışığı sürekli yeşil yandığında şarj işlemi tamamlanmıştır.
  4. Cihaz açıkken güç düğmesinin LED ışığı üzerinde pil seviyesi sürekli olarak görüntülenir. Cihaz kapalıyken pil seviyesini görüntülemek için güç düğmesine kısaca basın; LED pil ışığı pil seviyesini göstermek üzere yanıp sönecektir.

Wave Serisi cihazınızı yalnızca sihirli silgi sünger veya nemli bir bezle temizleyin. Alkol bazlı temizleyici kullanmaktan kaçının.

Theragun

Perküsif Terapi Cihazları

Wave Serisi

Titreşimli Silindirler

RecoveryAir

Kompresyon Sistemleri

SmartGoggles

Göz Masaj Maskesi

RecoveryTherm

Sıcak&Soğuk Giyilebilir Cihazlar

RecoveryPulse

Giyilebilir Kompresyon

PowerDot

Kas Stimülatörleri

TheraFace

Yüz Cihazları

TheraCup

İleri Seviye Kupa Terapisi