Therabody Türkiye
Therabody Türkiye
Previous slide
Next slide

DÜNYA, AVRUPA VE TÜRKİYE LİGİ'NDE “EN İYİ LİBERO”

Gizem Örge

KÜNYE

Nereli?

Ankara, Türkiye

Branş

Voleybol

Therabody ile her zaman hazır ve her zaman güçlüyüm.

Antreman, maç öncesi ısınma ve sonrasında da ihtiyacım olan rahatlamayı sağlamak, kaslarımı gevşetmek için en sevdiğim iyileşme ortağım: Therabody

- Gizem Örge

Türkiye'nin voleybol sahalarındaki en önemli isimlerinden biri olan Gizem Örge, performansı ve karakteriyle spor dünyasında büyük bir iz bırakıyor.

26 Nisan 1993 tarihinde Ankara'da doğan Gizem Örge, voleybola Ankara Eczacı Voleybol Kulübü’nde başladı. Örge, kulübün 2. Lig’e yükselmesinde önemli bir rol oynadı. 2013 yılında VakıfBank’a transfer olan başarılı libero, 2021 yılına kadar Vakıfbank’ta bulunduğu 8 sezonda birçok başarıya imza attı. Dünya, Avrupa ve Türkiye Ligi’nde “En İyi Libero” ödüllerine sahip olan Gizem Örge, 2021 sezonunda Fenerbahçe'ye transfer oldu. Bu transfer, onun kariyerindeki yeni bir dönemi başlatırken, Fenerbahçe'deki performansı da yükselerek artmaya devam etti.

Gizem Örge, 2023 FIVB Kadınlar Voleybol Milletler Ligi, 2023 Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası ve 2023 Voleybol Dünya Kupası şampiyonu olan Türkiye kadın milli voleybol takımı kadrolarında yer aldı. Bu başarılar, onun uluslararası arenada da ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Gizem Örge, kariyerine odaklanarak voleybol dünyasında daha büyük başarılara imza atmayı hedefliyor. Türkiye'nin spor alanında uluslararası arenada tanınmasına katkı sağlamayı ve genç sporculara ilham vermeyi amaçlıyor.

DAHA FAZLA THERABODY SPORCUSU VE ELÇİSİNE

GÖZ ATMAK İÇİN

Theragun

Perküsif Terapi Cihazları

Wave Serisi

Titreşimli Silindirler

RecoveryAir

Kompresyon Sistemleri

SmartGoggles

Göz Masaj Maskesi

RecoveryTherm

Sıcak&Soğuk Giyilebilir Cihazlar

RecoveryPulse

Giyilebilir Kompresyon

PowerDot

Kas Stimülatörleri

TheraFace

Yüz Cihazları

TheraCup

İleri Seviye Kupa Terapisi