Therabody Türkiye
Therabody Türkiye
Previous slide
Next slide

PROFESYÖNEL JIU-JITSU SPORCUSU VE EĞİTMENİ

İbrahim İnal

KÜNYE

Nereli?

İstanbul, Türkiye

Branş

Jiu-Jitsu

Özellikle bizim branşımızda antrenman öncesinde ısınma ve sonrasında da kasları rahatlatma son derece kritik. Theragun bu noktada uyguladığı kuvvet ve ulaştığı derinlik ile kaslarımızın çok daha kısa sürece dinlenmesine ve toparlanmasına yardımcı oluyor. Böylelikle antrenmanları kaldığımız yerden sürdürebiliyoruz.

– İbrahim İnal

Normalde profesyonel olarak finans dünyasında yıllarca çalışmış birisi olarak, sporla olan ilişkim çok küçük yaşlarıma dayanıyor. Spor sevgimi hayat tarzı haline getirmiş ve Milli Takımda da ülkemizi temsil etmiş sporculardan bir tanesiyim. Kendimi, Türkiye’de BBJ’yi tanıtmaya ve sevdirmeye çalışan bir sporsever olarak tanımlıyorum. Şu an Dünyaca ünlü Leonardo Alcantara VIEIRA’nın 3’üncü Dan siyah kuşak sporcularından birisiyim.

Dünya’nın farklı noktalarında gerçekleşen uluslararası organizasyonlarda ülkemizi gururla temsil ettim ve birçok başarı elde ettim. Profesyonel spor kariyerim boyunca; Masterlarda 3 Dünya Şampiyonluğu, 6 Avrupa Şampiyonluğu, Nogi’de 5 kez Avrupa Şampiyonluğu ve 1 kez 2’incilik başarısı, Fila’da 2 sefer Dünya 2’inciliği, Wold PRO Master’larda ise 1 kez 1’incilik, bir kez de 2’incilik elde ettim.

Şu an CHECKMAT İstanbul’da büyük bir keyif, özveri ve başarı ile kocaman bir ailenin parçası olarak antrenmanlarıma devam ediyor ve yeni sporcular yetiştirmenin keyfini çıkartıyorum. Ve hala daha fırsat buldukça turnuvalarda yer almaya çalışıyorum.

Seçimi

DAHA FAZLA THERABODY SPORCUSU VE ELÇİSİNE

GÖZ ATMAK İÇİN

Theragun

Perküsif Terapi Cihazları

Wave Serisi

Titreşimli Silindirler

RecoveryAir

Kompresyon Sistemleri

SmartGoggles

Göz Masaj Maskesi

RecoveryTherm

Sıcak&Soğuk Giyilebilir Cihazlar

RecoveryPulse

Giyilebilir Kompresyon

PowerDot

Kas Stimülatörleri

TheraFace

Yüz Cihazları

TheraCup

İleri Seviye Kupa Terapisi