Therabody Türkiye
Therabody Türkiye
Previous slide
Next slide

LİFE FİTNESS ACADEMY GLOBAL MASTER TRAİNER VE ATLETİK PERFORMANS ANTRENÖRÜ

Mehmet Çetin

KÜNYE

Nereli?

İzmir, Türkiye

Branş

Fitness

Eğer benim kadar hareketli bir yaşam şekline ve mesleğe sahipseniz, Theragun en büyük destekçiniz oluyor. Bunu sadece hareket alanınızı genişletmeniz ya da antrenman sonrasında yorulan kaslarınızı en iyi şekilde dinlendirmeniz için söylemiyorum. Performansınızı da bir üst seviyeye taşımak için en etkili araçlardan birisi.

– Mehmet Çetin

Dolu dolu geçen 35 yıllık spor hayatım boyunca; 110m engelli, 400m engelli ve dekatlon branşlarında Yıldız Genç ve A Milli Takımlarda Balkan Şampiyonası, Avrupa Milletler Kupası, Avrupa Kulüpler Kupası’nda ülkemizi temsil ettim.

2010 yılına kadar spor kariyerime; Galatasaray, Fenerbahçe, Çimentaş, Polis Akademisi ve Jandarma Gücü takımlarında profesyonel sporcu olarak devam ettim. Beşiktaş Spor Kulübü ile başlayan antrenörlük hayatım ise; Fenerbahçe Spor Kulübü, Galatasaray Spor Kulübü ve Galatasaray Lisesi atletizm antrenörlüğü şeklinde devam etti. Galatasaray Lisesi’nde süren antrenörlük sürecimde, Atletizm Milli Takımına sporcu yetiştirdim.

Daha sonra ise fitness sektörüne giriş yaparak birçok kulüpte; personal trainer, grup ders koçluğu ve yöneticilik görevlerinde bulundum. Fazla hareketli ve üretken yapım gereği, Nike Run Club ve Nike Training Club ile 7 senelik Head Coach deneyimiyle birçok sportif organizasyonda görev aldım.

Seçimi

Şu an çalışma hayatıma hem Life Fitness Akademi’de Master Trainer olarak devam ediyor, hem yeni eğitmenler yetiştiriyorum hem de spor yapmak kişilere birebir özel dersler veriyorum.

Theragun

Perküsif Terapi Cihazları

Wave Serisi

Titreşimli Silindirler

RecoveryAir

Kompresyon Sistemleri

SmartGoggles

Göz Masaj Maskesi

RecoveryTherm

Sıcak&Soğuk Giyilebilir Cihazlar

RecoveryPulse

Giyilebilir Kompresyon

PowerDot

Kas Stimülatörleri

TheraFace

Yüz Cihazları

TheraCup

İleri Seviye Kupa Terapisi