Therabody Türkiye
Therabody Türkiye
Previous slide
Next slide

SPOR VE SAĞLIK MASAJ TERAPİSTİ

Sezer Arslantaş

KÜNYE

Nereli?

Trakya, Türkiye

Branş

Terapi

Benim için Therabody'nin hayatımdaki yeri en az telefonum kadar önemli ve tek bir cümle ile özetleyecek olursam; kendine değer verenlerin ve yaşam kalitesini yükseltmek isteyenlerin tercihi Therabody!

– Sezer Arslantaş

15 yıllık kariyer yolculuğum boyunca birçok spor kulübünde ve spa merkezlerinde çalışmamın yanı sıra; Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Derneği, Türkiye Futbol Federasyonu Sağlık Ekibi ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda (Spor Eğitim Daire Başkanlığı) aktif şekilde görev aldım.

Kariyerim boyunca birçok eğitime katıldım ve hala daha eğitimlere katılarak kendimi geliştiyorum. Kendimi, ‘İnsan vücudu tamircisi’ olarak nitelendirmekteyim. Bununla ilgili olarak da her yıl 2 defa anatomi ve kadavra eğitimleri alarak, mesleğimde aktif kalmayı ve kendimi daha da geliştirmeyi hedefliyorum.

Seçimi

"Therabody ile şans eseri tanıştık ve bir daha ayrılmadık. Hem hayatımın hem de mesleğimin bir parçası olan Therabody ürünlerini her seansta aktif şekilde kullanmaktayım. Kesinlikle çantamdan çıkartmadığım bu ürünlerin hayatımı çok kolaylaştırdığını itiraf etmeliyim."

Theragun

Perküsif Terapi Cihazları

Wave Serisi

Titreşimli Silindirler

RecoveryAir

Kompresyon Sistemleri

SmartGoggles

Göz Masaj Maskesi

RecoveryTherm

Sıcak&Soğuk Giyilebilir Cihazlar

RecoveryPulse

Giyilebilir Kompresyon

PowerDot

Kas Stimülatörleri

TheraFace

Yüz Cihazları

TheraCup

İleri Seviye Kupa Terapisi