Therabody Türkiye
Therabody Türkiye
Previous slide
Next slide

Theragun Aksesuarları için Sıkça Sorulan Sorular

4. jenerasyon Theragun cihazları yalnızca cihazla birlikte verilen güç adaptörü veya pil şarj cihazı veya aşağıdaki uyumlu şarj standları kullanılarak şarj edilmelidir:

Theragun PRO aşağıdakilerle uyumludur:

  • PRO Kablosuz Şarj Standı
  • Çoklu Kullanım Kablosuz Şarj Cihazı
 

Theragun Elite aşağıdakilerle uyumludur:

  • Elite Kablosuz Şarj Standı
  • Çoklu Kullanım Kablosuz Şarj Cihazı
 

Theragun Prime aşağıdakilerle uyumludur:

  • Prime Şarj Standı
 

Wave Roller aşağıdakilerle uyumludur:

  • Çoklu Kullanım Kablosuz Şarj Cihazı
 

Theragun mini’nin kendi şarj standı olmasa da, şarj portuna uyumlu özel bir standa sahip olduğunu lütfen unutmayın. Rahat bir şarj deneyimi için mini’nin güç adaptörünü standdayken cihaza bağlayın.
3. jenerasyon cihazların tamamında özel 3. jenerasyon şarj standları bulunur ve 4. jenerasyon şarj standları kullanılarak şarj edilemez.

Her bir başlığımız vücudunuzun belirli bölgelerine konforlu bir şekilde bakım yapmak için tasarlanmıştır ve her biri doğru bölgede doğru tedaviyi sağlamak için benzersiz bir sıkılığa ve şekle sahiptir. Başlıklarımız; losyon, ter veya yağ gibi sıvıları emmeden cilt üzerinde kolayca kullanım sunabilmek için kapalı hücreli köpükten yapılmıştır. Kolayca değiştirilebilme özelliğine sahip olan başlıklar ihtiyaç duyduğunuz anda ihtiyacınız olan özel tedaviyi pratik bir şekilde uygulayabilmenize yardımcı olurlar.

Dampener (Esnek Başlık) – Genellikle hassas bölgeler ve kemik/eklem çevresi için kullanılır. Genel kullanım için mükemmeldir.

Large Ball (Büyük Başlık) – Genellikle glutes (kalça), hamstrings ve quads gibi geniş kas gruplarının tedavisinde kullanılır.

Standard Ball (Standart Top Başlık) – Dampener (Esnek Başlık) bir tık daha güçlü yapısıyla, büyük ve küçük kas gruplarında genel kullanım için mükemmeldir.

Cone (Konik Başlık) – Eller ve ayaklar da dahil olmak üzere çoğunlukla daha küçük kas gruplarında nokta atışı kas tedavisi için kullanılır.

Thumb (Parmak Başlık) – Genellikle bel ve tetik nokta uygulamalarında kullanılır.

Wedge (Kama Başlık) – Kürek kemiği ve IT Bant bölgeleri için mükemmeldir ve kaslardaki laktik asit miktarının azaltılmasına yardımcı olan “kazıma (scraping)” ve “yıkama (flushing)” uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.

Supersoft™ (Ekstra Yumuşak Başlık) – Özellikle hassas veya ağrılı bölgeler ve kemiklere veya eklemlere yakın alanlar için son derece yumuşak bir başlık seçeneğidir. 1 adet dayanıklı taban ve 3 adet hijyenik, yumuşak köpükten değiştirilebilir başlıklar içerir.

Duo Adapter Seti, önerilen iki Theragun başlığından oluşan herhangi bir seti aynı anda kullanarak vücudunuzun daha büyük bir kısmını Theragun perküsif terapiyle yarı sürede tedavi etmenize olanak tanır. Her iki kapalı hücreli köpük başlığını vücudun farklı şekillerine ve kıvrımlarına göre en iyi şekilde konumlandıran yenilikçi bir tasarıma sahip Duo, belirli alanları, rahatsızlıkları ve daha fazlasını tedavi etmek için benzersiz yollar yaratır.

Tedaviler sırasındaki kullanım sıklığına bağlı olarak cihaz başlıklarınızı her 60-90 günde bir değiştirmenizi öneririz.

Tüm başlıklar 30 günlük sınırlı garanti kapsamındadır.

Diske yerleştirilen ürüne bağlı olarak cihazın tamamen şarj edilmesi için gereken süre değişebilir.

Çoklu kullanım kablosuz şarj cihazı Theragun PRO’yu 125 dakikada tamamen şarj eder.

Çoklu kullanım kablosuz şarj cihazı Theragun Elite’i 110 dakikada tamamen şarj eder.

Çoklu kullanım kablosuz şarj cihazı Wave Roller’ı 110 dakikada tamamen şarj eder.

Lütfen unutmayın: yalnızca Theragun PRO, Theragun Elite ve Wave Roller kablosuz şarj özelliğine sahiptir. Theragun Prime ve Theragun mini bu aksesuarla kullanılamaz.

Theragun PRO’nuzun pili bitmişse Theragun PRO Kablosuz Şarj Standı pili 125 dakika içinde tamamen şarj edecektir.

Theragun Elite’inizin pili bitmişse Theragun Elite Kablosuz Şarj Standı pili 110 dakika içinde tamamen şarj edecektir.

Theragun Prime’ınızın pili bitmişse Theragun Prime Kablosuz Şarj Standı pili 80 dakika içinde tamamen şarj edecektir.

Theragun mini’nin kendi şarj standı olmasa da, şarj portuna uyumlu özel bir standa sahip olduğunu lütfen unutmayın. Rahat bir şarj deneyimi için mini’nin güç adaptörünü standdayken cihaza bağlayın.

3. jenerasyon cihazların tamamında özel 3. jenerasyon şarj standları bulunur ve 4. jenerasyon şarj standları kullanılarak şarj edilemez.

Theragun

Perküsif Terapi Cihazları

Wave Serisi

Titreşimli Silindirler

RecoveryAir

Kompresyon Sistemleri

SmartGoggles

Göz Masaj Maskesi

RecoveryTherm

Sıcak&Soğuk Giyilebilir Cihazlar

RecoveryPulse

Giyilebilir Kompresyon

PowerDot

Kas Stimülatörleri

TheraFace

Yüz Cihazları

TheraCup

İleri Seviye Kupa Terapisi