Therabody Türkiye
Therabody Türkiye
Previous slide
Next slide

THERABODY SPORCUSU VE PROFESYONEL BASKETBOL OYUNCUSU

Breanna Stewart

KÜNYE

Nereli?

Syracuse, New York

Branş

Basketbol

WNBA Şampiyonluğu

2

"Bir kadın basketbol oyuncusu olarak yıl boyunca maçlara çıkıyoruz. WNBA'de oynuyoruz, denizaşırı ülkelerde oynuyoruz. Milli takım maçlarını da ekleyince gerçekten hiç durmuyoruz. Therabody benim istikrarlı olmama ve saha içinde ve dışında elimden gelenin en iyisini yapmaya devam etmeme yardımcı oluyor. Eğer iyileşmezsem, bir sonraki adım için hazır olamam."

– Breanna Stewart

ŞAMPİYON VE AKTİVİST SPORCU

Muhtemelen tüm zamanların en iyi kolej basketbolu oyuncularından biri olan Breanna, sahada çoğu oyuncunun hayatı boyunca başaramayacağı kadar çok şey başardı. 4 NCAA şampiyonluğu, 2 WNBA şampiyonluğu, bir Euroleague şampiyonluğu ve birkaç MVP ödülü ile kazanmak onun kimliğinin bir parçası.

Ancak çok sayıda lig şampiyonu ve harika bir rol model olmanın ötesinde, eşitliğin yılmaz bir savunucusu. Breanna, yeni nesil sporculara saha içinde ve dışında ellerinden gelenin en iyisini yapmaları için ilham vermek ve onları teşvik etmek amacıyla küresel platformunu güçlendiriyor.

Breanna'nın başarı sırrı

"İnsanlar iyileşmenin ne kadar önemli olduğunun farkında değil. İster profesyonel bir sporcu ister dokuzdan beşe çalışan bir kişi olun, Therabody vücudunuza iyi bakmanıza ve daha iyi hissetmenize yardımcı olur."

"Therabody daha hızlı iyileşmeme yardımcı oluyor, böylece hareket etmeye devam edebiliyorum. Theragun'ı günlük rutinimde kullanmak iyileşme sürecimi bir üst seviyeye taşıdı."

DAHA FAZLA THERABODY SPORCUSU VE ELÇİSİNE

GÖZ ATMAK İÇİN

Theragun

Perküsif Terapi Cihazları

Wave Serisi

Titreşimli Silindirler

RecoveryAir

Kompresyon Sistemleri

SmartGoggles

Göz Masaj Maskesi

RecoveryTherm

Sıcak&Soğuk Giyilebilir Cihazlar

RecoveryPulse

Giyilebilir Kompresyon

PowerDot

Kas Stimülatörleri

TheraFace

Yüz Cihazları

TheraCup

İleri Seviye Kupa Terapisi