Therabody Türkiye
Therabody Türkiye
Previous slide
Next slide

PROFESYONEL CROSSFİT GAMES ATLETİ

Mevlüt Ağır

KÜNYE

Nereli?

Artvin, Türkiye

Branş

Fitness

Eğer Crossfit kadar yüksek tempoya sahip ağır bir branş ile ilgileniyorsanız, kaslarınızın gerçek anlamda iyi dinlenmesinin ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz demektir. Bu noktada uyguladığı güç ve eriştiği derinlikle Theragun tam da kaslarımın ihtiyacı olan şeydi. Minimum sürede, maksimum performansa ulaşmak için benim tercihim Theragun.

– Mevlüt Ağır

7 yaşındayken yüzme ile başlayan spor hayatım üniversitede Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği ile devam etti. Sonrasında da Hareket ve Antrenman Bilimi Yüksek Lisans tezimi yaptım. Spor, benim için tümüne hakim olunması gereken bir konu oldu. Bu yüzden, başarının teknik detayların ve teorik bilgilerin yan yana gelmesiyle elde edildiğine inanıyorum.

Kariyerim boyunca çeşitli özel kulüplerde antrenörlük yaptım. 2019 yılında ise Crossfit ile tanıştım. Bu, benim için artık farklı bir seviyeydi. Tanıştığım yıldan şu zamana kadar birçok yerel ve uluslararası yarışmaları kürsü dereceleriyle tamamladım.

2022 ve 2023 senesinde “National Champion” ünvanı ile Türkiye’yi uluslararası platformlarda temsil eden, tek bireysel erkek sporcu olarak Crossfit Games Yarı Finalleri’nde yarışmaya hak kazandım.

Seçimi

"Atletik hayatımın yanı sıra Türkiye Atletik hayatımın yanı sıra Türkiye’ye Crossfit branşını doğru tanıtmak adına eğitmen olarak çalışmaya devam etmekteyim."

Theragun

Perküsif Terapi Cihazları

Wave Serisi

Titreşimli Silindirler

RecoveryAir

Kompresyon Sistemleri

SmartGoggles

Göz Masaj Maskesi

RecoveryTherm

Sıcak&Soğuk Giyilebilir Cihazlar

RecoveryPulse

Giyilebilir Kompresyon

PowerDot

Kas Stimülatörleri

TheraFace

Yüz Cihazları

TheraCup

İleri Seviye Kupa Terapisi