Therabody Türkiye
Therabody Türkiye
Previous slide
Next slide

TÜRKİYE A MİLİ BASKETBOL TAKIMI ESKİ KAPTAN

Sinan Güler

KÜNYE

Nereli?

İstanbul, Türkiye

Branş

Basketbol

Maksimum gelişim düzeyine ulaşmak için toparlanma en az antrenman sürekliliği kadar önemlidir. Bu noktada Theragun vücudun ihtiyacı olan dinlenme süresini hızlandırıyor ve sizin bir sonraki antrenmana hazır olmanızı sağlıyor. Üstelik bunu sadece fiziksel olarak değil, gerilen kaslarınızın gevşemesiyle hissettiğiniz mental rahatlama ile de destekliyor.

– Sinan Güler

Basketbolu çok seven ve yaşantısı bunun üzerine olan bir ailede büyüdüm. Spor benim için doğduğum anda başladı desem yalan olmaz. Profesyonel kariyerimse İ.T.Ü. Minik Takımına seçilmemle başladı. Sonrasında ise transfer olduğum önemli takımlarla devam etti. 2007 yılında Beşiktaş Baskette devam eden kariyerim sırasında hayalim olan Milli Takım formasına kavuştum.

Sporcu olarak devam eden kariyerim boyunca önemli başarılar elde etmemin yanı sıra gelecek nesillere de yol gösteren bir pusula olmak hayallerimden birisiydi. 2011 yılında genç sporcuların basketbol ile tanışmalarını ve kendilerini geliştirmelerini sağlamak için ilk kampımı gerçekleştirdim. Şimdilerde ise hem melek yatırımcı olarak, spor eksenli ürün ya da hizmet sunan start-upların gelişmesine destek sağlamaya çalışıyorum.

Seçimi

Theragun

Perküsif Terapi Cihazları

Wave Serisi

Titreşimli Silindirler

RecoveryAir

Kompresyon Sistemleri

SmartGoggles

Göz Masaj Maskesi

RecoveryTherm

Sıcak&Soğuk Giyilebilir Cihazlar

RecoveryPulse

Giyilebilir Kompresyon

PowerDot

Kas Stimülatörleri

TheraFace

Yüz Cihazları

TheraCup

İleri Seviye Kupa Terapisi