Therabody Türkiye
Therabody Türkiye
Previous slide
Next slide

LİFE FİTNESS ACADEMY TRAİNER, EREPS (EUROPEAN REGİSTER OFF EXERCİSE PROFESSİONALS TÜRKİYE ELÇİSİ) LEVEL-6 EĞİTMENİ VE GRUP FİTNESS MASTER EĞİTMENİ

Kaan Koca

KÜNYE

Nereli?

Erzurum, Türkiye

Branş

Fitness

Sadece antrenman öncesi ve sonrasında ya da bazı rahatsızlıkların giderilmesinde değil; sabah uyandığınızda, gece yatmadan önce, kaliteli bir dinlenme süreci geçirmek ve yenilenmek istediğinde… Kısacası bedeninizle ilgili hedeflediğiniz her şey için Theragun’ı kullanabilirsiniz.

– Kaan Koca

10 sene kadar devam eden profesyonel basketbol kariyerim geçirdiğim bir sakatlıkla birlikte sonlandı. Spordan kopmak istemediğim için üniversite yıllarımda fitness’a yönelerek hem sakatlıklarımı iyileştirme hem de bedensel olarak daha da kuvvetlenme sürecine girdim.

Son 9 yıldır da kişisel ve grup fitness eğitmenliği yaparak bireylerin aktif yaşam tarzını benimsemelerine ve sporu sevmelerine yardımcı olmaya çalışmaktayım. Bunun yanı sıra kendime ait markamla, yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli organizasyonlara katılmakta ve dersler vermekteyim. Sabit durmak ve yerinde saymak asla bana göre değil. Araştırmayı, öğrenmeyi, yeni şeyler denemeyi ve farklı insanlarla bir araya gelmeyi seviyorum. Ve en önemlisi kendimi geliştirmeye devam ediyorum.

Seçimi

Theragun

Perküsif Terapi Cihazları

Wave Serisi

Titreşimli Silindirler

RecoveryAir

Kompresyon Sistemleri

SmartGoggles

Göz Masaj Maskesi

RecoveryTherm

Sıcak&Soğuk Giyilebilir Cihazlar

RecoveryPulse

Giyilebilir Kompresyon

PowerDot

Kas Stimülatörleri

TheraFace

Yüz Cihazları

TheraCup

İleri Seviye Kupa Terapisi