Therabody Türkiye
Therabody Türkiye
Previous slide
Next slide

THERABODY SPORCUSU VE PROFESYONEL FUTBOLCU

Crystal Dunn

KÜNYE

Nereli?

Rockville Centre, New York

Branş

Futbol

Maç sayısı

113

"Sahaya çıktığımda derin bir odaklanma içindeyim. Rekabete ve elimden gelenin en iyisini yapmaya hazırım. Therabody bana kendimi her antrenmana ve her maça hazırlamam için gereken tüm araçları sağlıyor. Sahadan öylece çıkıp “Tamam, işim bitti.” dememeniz çok önemli. Ben işimi yaptım. Bu, kendinizi bir sonraki antrenmana hazırlamakla ilgili. Biri bittiğinde, bir sonrakine hazırlanmanız için zaman başlamış demektir."

– Crystal Dunn

OYUNUN ÖTESiNE GEÇMEK

Futbol yıldızı Crystal Dunn'ı harekete geçiren şey yolculuğa olan bağlılığı. Çok yönlülüğü ve gücüyle tanınan Crystal, daha fazla rekor kırmak ve daha fazla kupa kaldırmak için sürekli gelişiyor hatta kadın milli takımında bir yer bile kazandı.

Crystal için kazanmak için oynamak, saha dışındayken bile ayağını gazdan asla çekmemek anlamına geliyor. Ve gözleri altın madalyadayken, performansını bir sonraki seviyeye taşımak için Therabody'yi kullanıyor. Antrenman üstüne antrenman, maç üstüne maç.

Crystal'ı güçlü tutan şey

İyileşme ve hazırlık çok önemlidir. Oyuna devam etmek için ikisine de ihtiyacınız var. Therabody, kariyerimi mümkün olduğunca uzun ömürlü kılmak hedefimde benim için en büyük farkı yarattı.

“I'm well prepared for all of the challenges that I'm going to face and taking care of my body is key — recovering from one training to another, one game to another.”

DAHA FAZLA THERABODY SPORCUSU VE ELÇİSİNE

GÖZ ATMAK İÇİN

Theragun

Perküsif Terapi Cihazları

Wave Serisi

Titreşimli Silindirler

RecoveryAir

Kompresyon Sistemleri

SmartGoggles

Göz Masaj Maskesi

RecoveryTherm

Sıcak&Soğuk Giyilebilir Cihazlar

RecoveryPulse

Giyilebilir Kompresyon

PowerDot

Kas Stimülatörleri

TheraFace

Yüz Cihazları

TheraCup

İleri Seviye Kupa Terapisi