Therabody Türkiye
Therabody Türkiye
Previous slide
Next slide

THERABODY SPORCUSU VE PROFESYONEL FUTBOLCU

Sam Mewis

KÜNYE

Nereli?

Hanson, Massachusetts

Branş

Futbol

Maç sayısı

74

"Ne zaman büyük bir uluslararası turnuva olsa, baskı artar ve en iyi performansınızı gösterdiğinizden ve her şeyinizi ortaya koyduğunuzdan emin olmak istersiniz. Toparlanma, kendinizi daha da zorlamanızı sağlar. Kaslarımın devam edebildiğinden emin olmak için setler arasında ve hatta devre arasında Theragun kullanıyorum. Toparlanmaya ve sahaya geri dönmeye çalışırken bana avantaj sağlıyor."

– Sam Mewis

KAZANDIRAN BİR KOMBiNASYON

Profesyonel futbolcu Sam Mewis'in iki yönü var. Neşeli kişiliği, agresif ve fiziksel oyunuyla tam bir tezat oluşturuyor. Oyununun zirvesinde kalmak ve kadın milli takımında bir yer kazanmak için saha dışı kişiliğini rekabetçi ruhuyla dengeliyor ve her zaman en iyi hissetmesini sağlamak için iyileşmeye odaklanıyor. Altın madalyaya ulaşmak için ihtiyaç duyduğu avantajı sağlamak adına Sam’in Therabody'yi nasıl kullandığını keşfedin.

Sam'in yardımcıları

Uluslararası bir sahnede tüm gözler üzerinizdeyken, kazanmak için oynamak tartışılmazdır. İşte bu yüzden Sam, performansını yükseltmek için Theragun'a güveniyor ve onu her maçtan önce, maç sırasında ve maçtan sonra kullanıyor.

"İyileşme bir bütündür ve her zaman yapabileceğiniz daha fazla şey vardır. Theragun herkesin her zaman kullanabileceği bir şey."

DAHA FAZLA THERABODY SPORCUSU VE ELÇİSİNE

GÖZ ATMAK İÇİN

Theragun

Perküsif Terapi Cihazları

Wave Serisi

Titreşimli Silindirler

RecoveryAir

Kompresyon Sistemleri

SmartGoggles

Göz Masaj Maskesi

RecoveryTherm

Sıcak&Soğuk Giyilebilir Cihazlar

RecoveryPulse

Giyilebilir Kompresyon

PowerDot

Kas Stimülatörleri

TheraFace

Yüz Cihazları

TheraCup

İleri Seviye Kupa Terapisi