Therabody Türkiye
Therabody Türkiye
Previous slide
Next slide

THERABODY SPORCUSU VE PROFESYONEL BASKETBOL OYUNCUSU

James Harden

KÜNYE

Nereli?

Los Angeles, Kaliforniya

Branş

Basketbol

NBA MVP

1

"Theragun'ı çok ama çok sık kullanıyorum. Üst düzey bir sporcu olarak, sahaya çıkıp antrenman yapmak ve oyunda en üst düzeyde rekabet etmek için buna ihtiyacım var. Vücudumun toparlanmasını ve kendimi yenilenmiş hissetmemi sağlıyor, böylece her gün uyanıp en üst düzeyde performans gösterebiliyorum. Böylece sahaya çıkıp kendim olabiliyorum."

– James Harden

NOTHING BUT NET

Efsaneler bir gecede yaratılmaz. Sadece çok az kişiye nasip olan bir mükemmellik seviyesine ulaşmak için yıllarca çalışmak ve kararlılık gerekir. James Harden'ın azmi; okul bahçesindeki ilk günlerinden profesyonel kariyerinde 60 sayılık şaşırtıcı bir triple-double kaydetmesine kadar, onu basketbolun en iyi oyuncularından biri haline getirdi.

Harden gibi kendinizi en iyi olmaya adadığınızda, bir numarada kalmak için en iyi iyileşme sürecine ihtiyaç duyarsınız. İşte bu yüzden her gece, her maç performansını yeni zirvelere taşımak için Therabody'yi seçiyor.

Harden’ın seçtikleri

Ligin en üretken skorcusu olmak için ne yapmak gerekir? Her şey vücudunuza iyi bakma kararlılığıyla başlar. Harden'ın performansına güç veren çözümleri keşfedin.

"Sahaya çıkıp performansımı sergilemeden önce vücudumu düşünüyorum ve umarım bu sayede uzun yıllar boyunca ve istediğim kadar oynamaya devam edebilirim."

DAHA FAZLA THERABODY SPORCUSU VE ELÇİSİNE

GÖZ ATMAK İÇİN

Theragun

Perküsif Terapi Cihazları

Wave Serisi

Titreşimli Silindirler

RecoveryAir

Kompresyon Sistemleri

SmartGoggles

Göz Masaj Maskesi

RecoveryTherm

Sıcak&Soğuk Giyilebilir Cihazlar

RecoveryPulse

Giyilebilir Kompresyon

PowerDot

Kas Stimülatörleri

TheraFace

Yüz Cihazları

TheraCup

İleri Seviye Kupa Terapisi