Therabody Türkiye
Therabody Türkiye
Previous slide
Next slide

THERABODY SPORCUSU VE PROFESYONEL RUGBY OYUNCUSU

Maro Itoje

KÜNYE

Nereli?

Camden, Londra

Branş

Rugby

Avrupa Rugby Ligindeki Şampiyonluk Kupaları

3

"Rugby inanılmaz derecede fiziksel bir spor. Eğer sıkı antrenman yapmak ve kendinizi zorlamak istiyorsanız, o zaman sıkı bir şekilde de toparlanmanız gerekiyor. Profesyonel bir sporcu olarak olabileceğimin en iyisi olmak istiyorum. Therabody bu yolculukta bana yardımcı oluyor, iyileşme sürecimi kontrol edebilmemi sağlıyor."

– Maro Itoje

MARO ITOJE İLE TANIŞIN

Çalışkan. Lider. Şampiyon. Maro Itoje bir rugby oyuncusundan çok daha fazlası, saha içinde ve dışında bir amaç doğrultusunda hareket eden bir savunucu ve aktivisttir.

Profesyonel bir sporcu ve milyonlara ilham kaynağı olmak zihninize ve bedeninize zarar verebilir. Bu yüzden Maro dengesini bulmak ve sağlığını iyileştirmek için Therabody'ye güveniyor.

Maro ile iyileşin

"Rekabette avantaj ararken, toparlanma büyük bir rol oynuyor. Theragun hızlı bir şekilde toparlanmama yardımcı olarak fiziksel kondisyonumu en üst seviyede tutmamı sağlıyor."

"Sürekli olarak yüksek seviyede performans göstermek istiyorsanız, iyileşme çok önemlidir. Theragun hızlı toparlanmama yardımcı oluyor, böylece daha uzun süre ve daha güçlü şekilde oynayabiliyorum."

DAHA FAZLA THERABODY SPORCUSU VE ELÇİSİNE

GÖZ ATMAK İÇİN

Theragun

Perküsif Terapi Cihazları

Wave Serisi

Titreşimli Silindirler

RecoveryAir

Kompresyon Sistemleri

SmartGoggles

Göz Masaj Maskesi

RecoveryTherm

Sıcak&Soğuk Giyilebilir Cihazlar

RecoveryPulse

Giyilebilir Kompresyon

PowerDot

Kas Stimülatörleri

TheraFace

Yüz Cihazları

TheraCup

İleri Seviye Kupa Terapisi