Therabody Türkiye
Therabody Türkiye
Previous slide
Next slide

PROFESYONEL FUTBOL TAKIMI

Paris Saint-Germain

KÜNYE

Kuruluş Yeri

Paris, Fransa

Kuruluş Tarihi

12 Ağustos 1970

Kupa Sayısı

40

"Therabody ile gerçek anlamda iş birliğine dayalı bu ortaklık, Paris Saint-Germain'in son teknoloji yenilik geleneğinde yeni bir dönüm noktasını müjdeliyor ve kulübün sporcularının sağlığına ve performansına olan derin bağlılığını yansıtıyor."

- Marc Armstrong, Paris Saint-Germain Kulüp İş Ortaklıkları Direktörü

TAKIMLA TANIŞIN

Dünyanın en yenilikçi futbol kulüplerinden biri en son iyileşme teknolojisiyle iş birliği yaptığında, güçlü şeyler olur.
Paris Saint-Germain ve Therabody, oyuncular için yeni bir sağlıklı yaşam kültürü oluşturmak üzere güçlerini birleştirdi ve Therabody, takımın Resmi İyileşme Ortağı olarak hizmet vermeye başladı. Bu iş birliği; Therabody'nin doğal, araştırma odaklı ürünlerini oyuncuların antrenman rutinlerine entegre ederek daha hızlı iyileşmelerini, sakatlanmaları önlemeyi ve en iyi performanslarını sergilemelerini sağlıyor.
Ortaklık aynı zamanda her iki kuruluşa da birbirlerinden öğrenme ve iç görü kazanma fırsatı sunarak teknoloji-sağlık alanında gelecekteki yenilikler için zemin hazırlıyor.

ISINMA | TOPLAM SÜRE: 7 DAKIKA

Dakikalar içinde maksimum hareketlilik

Daha etkili bir ısınma için Theragun ile her biri 15 saniye sürecek terapilerle; quad, hamstring, and kalf kaslarınızı harekete geçirin. Bu terapi kan dolaşımını hızlandırır ve patlayıcı lateral hareketleri sağlayan hızlı kasılan kasların yanı sıra uzun adımı destekleyen kas gruplarını aktive eder.

İYİLEŞME | TOPLAM SÜRE: 7 DAKIKA

Sahaya daha erken dönün

Standart top başlığı kullanarak ayaklar, ön ve arka alt bacak (shin&calves), hamstring ve quad kaslarınız üzerinde 30'ar saniye perküsif terapi uygulayarak toparlanmanızı en üst düzeye çıkarın ve daha da güçlü bir şekilde sahaya geri dönün. Ardından Wedge başlığa geçin ve sol ve sağ IT bant üzerinde 30'ar saniye boyunca uygulayın.

RAHATSIZLIKLAR | TOPLAM SÜRE: 7 DAKIKA

Kas krampları için Theragun

Theragun, hızlı, etkili derin kas tedavisi ile maç sırasında kas kramplarının hızlı bir şekilde geçmesini sağlar. Dampener veya Supersoft™ başlıklarını kullanarak baldır ve diz ardı kirişlerinde birer dakika boyunca yavaşça gezdirin ve krampları nazikçe ama sıkıca çözün.

Yenilikçi. Güçlü. Gururla Paris.

Dünyanın en yenilikçi futbol kulübü, son teknoloji toparlanmayla buluşuyor. Cesur bir takım logosu ve profesyonellerin güvendiği ünlü toparlanma teknolojisine sahip özel üretim Paris Saint-Germain Theragun ile Paris gururunuzu gösterin.

DAHA FAZLA THERABODY SPORCUSU VE ELÇİSİNE

GÖZ ATMAK İÇİN

Theragun

Perküsif Terapi Cihazları

Wave Serisi

Titreşimli Silindirler

RecoveryAir

Kompresyon Sistemleri

SmartGoggles

Göz Masaj Maskesi

RecoveryTherm

Sıcak&Soğuk Giyilebilir Cihazlar

RecoveryPulse

Giyilebilir Kompresyon

PowerDot

Kas Stimülatörleri

TheraFace

Yüz Cihazları

TheraCup

İleri Seviye Kupa Terapisi